FerJuci

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. január 5.

Annyira megörültem neki, mikor megláttam a dm-ben...! Szerettem volna valami flakon-menteset, ami használható. Előtte a manna samponszappanját próbáltam (ami ugye szappan, nem szilárd sampon, nem ugyanaz a kettő!), de az borzalmas volt, csatak zsír lett tőle a hajam, pedig több esélyt is adtam neki, többféleképpen is kipróbáltam az itteni véleményeket is figyelembe véve. Sajnos be kellett látnom, hogy kemény vízzel nem kompatibilis. :(

Emellett döntöttem, a rózsás verzió illata nagyon nem jött be, igaz, ez a kamu vanília sem valami lenyűgöző, de szerencsére nem is marad meg erősen a hajon. Nagyon erősen habzik, úgyhogy biztos sokáig elég lesz. Használat közben nyikorgósra mossa a hajat, de nem zavar, mindig használok pakolást is, Szárítás után puha és fényes volt a hajam. Nem zsírosodik gyorsabban, sem lassabban, de nem is vártam el, alternatívát kerestem a flakonos samponom kiváltására. Pozitívum, hogy megmaradt a hajam fénye és a fejbőrömet sem szárította ki, szóval valami pluszt mégis ad. :)
Egyelőre nagyon lelkes vagyok így, az első használat után és megadom az 5 csillagot. Remélem a továbbiakban sem kell csalódnom.

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2019. október 7.

Bárcsak rá lenne írva, hogy kemény vízben nem működik...annyira szerettem volna, ha beválik. :( ismerkedünk kicsit a zero waste életmóddal, próbáltam valami alternatívát találni a flakonos samponok helyett. Ez volt könnyen elérhető, de sajnos csalódnom kellett. Jól habzik amúgy, jó az illata, jó érzés a fejbőrnek, de hiába öblítettem almaecettel vagy ötször, mindig zsíros tapintású maradt a hajam. Tegnap este egy órás alapos hajmosás, öblítés stb után, szárítás közben vettem észre az ujjaimon, hogy frankón zsírosak, ha összedörzsölöm őket és hogy ez a zsír a hajamról származik. Dühömben újra megmostam samponnal, 5 perc alatt, megszárítottam és voila, fényes, puha haj. Elvileg a kemény vízben lévő ásványi anyagokkal lép reakcióba a szappan és úgy fog viselkedni, mint a kádon...szappanlerakódás. Azt hiszem, keresek valami szilárd sampont, azokkal elvileg nincs ilyen probléma.

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2017. március 27.

Nagy kedvenc. Este használom, hipphopp beszívódik, reggelre pihepuha bőrrel ébredek. Másnak lehet, hogy kevés, nekem nincs kimondottan száraz bőröm, csak a lábszáramon, de oda is elég. :) :)

1 smink

2 MÁRKA