ficeglobog

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Shiseido Senka Perfect Whip

Shiseido Senka Perfect Whip
2022. július 3.

Kísérletezek a habzó lemosókkal, hogy melyik lesz az igaz szerelem.
Nagyon jól habzik, fantasztikusan tisztít. Esténként minden oda nem illőt eltávolít a bőrömről. Lehet az alapozó, fényvédő, bármi. Tényleg hatásos. Viszont szárítja a bőröm. Ezt nem szeretem benne, de elnézem a tisztításért cserébe. Reggelente csak pihen a polcon, olyankor nagyon sok lenne. Méretes kiszerelés, sokáig elég lesz még úgy is, hogy picit nehéz adagolni a nagy nyílásnak köszönhetően.

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk

Trend It Up UV Powergel Matt Fedőlakk
2022. július 3.

Leárazásnál vettem. SZeretem a matt körmöket. valahogy elvarázsolnak. Vagy legyen extra fényes, csillogó, krómporral, sellőporral, vagy matt. Igen, a végletek. :) Azonban ezért nem veszek meg ezer színű matt lakkot, sokkal inkább egy matt fedőlakkot. Szerencsére elolvastam használat előtt a véleményeket, így nagyon vékony rétegben vittem fel, ami pillanatok alatt mattra száradt. 2-3 napig simán bírta. Akkor egy gyors újra kenés, és ismét mattak a körmeim. Lehet hogy van ennél jobb is, de én még nem próbáltam

Trend It Up Quick Dry Körömlakk

Trend It Up Quick Dry Körömlakk
2022. június 30.

Kifutó akcióban úgy döntöttem kipróbálom. A 300 Ft-os ára miatt nem vártam sokat tőle, így kicsit meg is lepett. 3 rétegben egész jó a fedése. Gyorsan szárad. Az ecset picit nagy,de ettől még elég jól használható. Őszintén jobban mint pár sokkal drágább lakk esetén. Az első rétegnél iszonyú volt, majdnem le is töröltem. Foltos, csíkos... A 2. még mindig kétségeket ébresztett bennem. Felvittem a 3. réteget is, és láss csodát... :D Szépen fed, majdnem tökéletes. 2 napig marad fenn, utána kissé kopik sajnos.
3 csillagot adnék neki, de mivel tényleg ilyen akciós volt, ár érték miatt jár neki a 4

1 MÁRKA