ficeglobog

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Bőröregedés

I'm from Rice Toner

I'm from Rice Toner
2021. május 11.

Pár hete használom. Ez egy olyan toner, amivel kipróbáltam a 7 skin módszert, vagyis a gondosan megtisztított bőrömre több rétegben vittem fel. Ohhh.... Csodásan puha, életteli lett a bőröm, nem érzem száraznak egyáltalán, ami bizony örök probléma volt.
Nem az a tonik szerűen híg állag, kicsit testesebb. Nagyon szeretem

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém
2021. május 6.

Kifejezetten erős az illata, ezt abszolút nem kedvelem benne. Zsíros, de mégis könnyű, jól felszívódó formula, ilyet kerestem. Azonban önmagában nekem nagyon kevés. Ha nem koreai többlépcsős arcápolásom lenne, akkor egyszerűen nem tudnék vele mit kezdeni. Így azonban elhasználom, a rétegezős rutinomba belefér. Mint írtam gyorsan felszívódik, nincs zsíros érzet, rétegezhető, eddig semmivel nem veszett össze, azaz nem kukacosodik, aminek bizony örülök. Sminkelni is jó rá. Nem tudok 5 csillagot adni, hiszen zavar az illata, és engem közel sem hidratál megfelelően.

Eucerin Sun Anti-Age Napozó Krém FF50

Eucerin Sun Anti-Age Napozó Krém FF50
2020. augusztus 16.

Balatoni nyaraláshoz vettem az arcomra. Smink alá nem próbáltam. Tökéletes volt. Hosszú órákat töltöttem a tűző napon, abszolút nem égtem meg. Csak barnult picit a bőröm. Egy hátránya van, csípi a szemem.

1 MÁRKA