Fiffi

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

dr. Organic Ultra Hidratáló Arcmaszk Bio Reishi Gombával

dr. Organic Ultra Hidratáló Arcmaszk Bio Reishi Gombával
2022. február 6.

Nemrég kaptam ezt a pakolást termék mintaként. Mivel a márka más termékeit már használtam, így gondoltam kipróbálom. Hát nagyon rosszul tettem. Az állaga egy zsírosabb krémre hasonlít, illata kellemes. Kb. 1 perccel azután, hogy feltettem elkezdtem érezni, hogy húzódik tőle az arcom. Azonnal lemostam. A bőröm vörös lett, és irritált már attól az 1 perctől is amit rajta volt. Nem ajánlom senkinek, akinek kicsit is érzékenyebb a bőre.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2022. január 25.

Nekem bejött. Érzékeny, száraz bőrömet nem irritálja. Szépen hidratál, smink alá is használom. És szépek az összetevői.

Dora Natura Növényi Keratinos Hajvégápoló Krém

Dora Natura Növényi Keratinos Hajvégápoló Krém
2022. január 25.

Csatlakozom az előttem szólokhoz. Nem jött be. Sajnos elég töredezett a hajam vége, így tetszett az ötlet hogy keratinos hajvégápolót használják így megvettem, mert a márka arckrémje bejött. Nagyon nem jó az állaga, olyan mint egy zsírosabb krémnek. Ráadásul rengeteget adagol a pumpa. Amikor először rákentem a hajamat ki kellett mosni, mert annyira zsíros lett az amúgy tök száraz hajvégem. Sajnos azóta se sikerült eltalálni a mennyiséget, egyszerűen nem szívódik be és megül a hajon.