filleDeFrance

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf BC Bonacure Scalp Genesis Mélytisztító Sampon

Schwarzkopf BC Bonacure Scalp Genesis Mélytisztító Sampon
2019. június 8.

Festett, töveknél könnyen zsírosodó, vékonyszálú, de dús hajam van. Kifejezetten zsírosodás ellen vettem ezt a sampont. Sajnos olyan szinten szárította a hajam balzsam használata mellett is (Nature Box avokádó hajbalzsamját használom), hogy pár mosás után le kellett cserélnem valami másra. Lehet, hogy jobban működik a márka saját balzsamjával, de igazából nem érzem úgy, hogy érdemes vele tovább kísérleteznem.

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

2019. június 8.

Egy egész jó kis krém, táplál, hidratál, kicsit feléleszti a fáradt bőrt, és nem mellesleg kellemes az ára. Szeretem a púderes illatát is. Viszont nem igazán mattít, nekem pár óra után átfénylik a T vonalam...
Mivel a bőrömön vannak szárazabb részek is, alapozó alá nagyon nem mindegy, hogy milyen hidratálót viszek fel. Ez a krém speciel nagyon bevált erre a problémára, jól működik alapozó alá a száraz részekre. Zsíros részeken viszont nem tesz csodát.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. június 8.

Legjobb ár-érték arány, könnyű felvitel, nem csomósodik, nem pereg, tartós, és szép hosszú ívelt pillákat eredményez. Dúsítani dúsíthatna jobban, de cserébe gyönyörűen hosszabbít. Simán veri a középkategóriás/drágább drogériás társait.