Fincsodrett

Regisztráció dátuma: 2015. július 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. július 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation
2019. január 12.

Akciósan vettem pár száz forintért. Nekem a 30-caramel beige árnyalat van meg. Nagyon kellemes csalódás. a színt pont eltaláltam. Az illata kellemes, nem az a tipikus naturkozmetikum szag. Én nedves ecotoools ecsettel (wonder cover complexion) viszem fel, így nagyon szép, egyenletes, vékony réteget sikerült elérni. Ennyi pénzt bőven megért.

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal
2018. november 23.

Kíméletes és olcsó. szeretem, most, hogy szárazabb a levegő elővettem a kék színű testvére helyett. egy problémám van vele, a végén az adagoló nekem már nem képez habot, csak köpi a terméket. de így is elhasználom.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2018. november 23.

Eleinte nagyon szépen teljesített, egy héten 1x-2x használtam este. enyhe melegséget én is éreztem, de fel voltam rá készülve. Egy hosszabb szünet után nyáron egyik este felkentem, reggel brutál piros lett az arcom, viszketett, nagyon kellemetlen volt... Semmit sem csináltam máshogy,mint előtte. úgyhogy megint eltettem, kb bő egy hét volt, míg rendbe jött a bőröm. kb másfél hónap múlva megint adtam neki egy esélyt, bár ne tettem volna. Este felkentem, de már éjjel borzalmas volt, viszketett az arcom, láng vörös volt, jó kis allergiás reakció. panthenol spray-vel és orális antiallergetikummal is egy hétig tartott, míg vállalható lett a bőröm. Soha többet nem fogom használni, elajándékoztam. Az a gyanúm, hogy nyáron hiába este alkalmazza az ember, valószínűleg, valamivel kölcsönhatásba lépett. Fényvédőt egyébként használok, ennek ellenére alakultak ki a reakciók.

1 ÖSSZETEVŐ