Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2019. április 17.

A tavaszi/nyári időre keresem normál bőrömre az igazit... Legyen light-os, könnyű a viselete a kiszemeltemnek, ez egy fő szempont.
A 001 árnyalat számomra pont megfelelő, ugyanúgy a fedése is. A finishe se nem matt, se nem ragyogó, egyszerűen egészséges.
Kézzel adja a legszebb eredményt, pedig abszolút ecset-párti vagyok.
Azoknak lehet jó választás, akik éppen csak egy kicsit korrigálni szeretnék a problémamentes arcbőrüket.

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs
2019. április 14.

Az én választottam is a 245-ös, narancsos korallos árnyalat. A 19 színből, ami kijött, nálunk nem túl sok kapható, remélhetőleg később még bővül a választék.
A Shine itt is arra utal, hogy inkább szájfény, mint rúzs, és ha így tekintünk rá, akkor nem is ér bennünket csalódás.
Kellemes a textúrája, egyáltalán nem vastag, hanem olyan igazi tavaszi-nyári könnyed viselet. Ici-picit édes az íze, de egyáltalán nem zavaró.
Nekem nagyon tetszik, ha bővül a színválaszték, esélyes, hogy nem marad egyedül.

Lanvin Rumeur EDP

Lanvin Rumeur EDP
2019. április 14.

Újravevős lett, hiányzott. Nincs a top 3 parfümömben, de egy szép és jól hordható illat a hétköznapokra.

2017. november 2. Sajnos rajtam ez az illat nagyon rövid ideig érezhető, márpedig én nem bánom, ha az illatom jelzi a vonulási irányomat... Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a doboz önmaga is finom illatú volt, amikor kicsalogattam belőle. Kellemes az üvege, jó kézbe venni, minőségi illatot sejtet. Azt gondoltam, amikor először próbáltam, hogy talán végre egy újabb szerelem kezdete lehet! Várakozáson felül gyönyörűen indul és ilyenkor a hatósugara is remek, csak hát ez nem tart addig, ameddig szeretném. Ennek ellenére ha "parfüm szerelmet" nem is, de elismerő szavakat mindkét nemtől szépen hozott... jár a maximum pont, még így is megérdemli. És: jó eséllyel "újravevős" lesz.
(Remélem, hogy az új üvegről a szórófej nem fog olyan hamar leválni, mint erről, így még nem jártam, pedig pár üveg parfümöt elfújtam már a pár év alatt...)

16 ÖSSZETEVŐ

Lycium Barbarum Seed Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen