Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

IOMA Vitality Shot

IOMA Vitality Shot
2023. október 23.

A kiszerelése, az állaga: hibátlan, bárcsak minden terméket így csomagolnának és ilyen könnyen felvihető és eloszlatható lenne.
Hatása: na azt nem vettem észre, pedig két tubussal is elhasználtam.
Hogy újra megvenném-e, gondolom nem lesz meglepő: biztosan nem, mivel a fenti ígéret-cunamiból semmit nem tapasztaltam. Erősen túlárazott volt, nem csodálom, hogy ki is került a márka a magyar piacról.

Guerlain Orchidee Imperiale Lotion

Guerlain Orchidee Imperiale Lotion
2023. szeptember 3.

Mivel senki nem írt eddig erről a csodáról, most pótolom, mert nagyonis megérdemli.
Időközben úgy láttam, hogy már meg is újult, de nekem még ez a verzió van, most is használom. Az összetevői miatt megérett a ráncfelvarrásra, de a tudása hibátlan. És az illata, a maga kifinomultságával, valami mennyei, mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem tartom szükségesnek az illatanyagokat a kencékben. Ez egy prémiumtermék, minden elemében. Az ibolyakék testes üveg az arany kupakjával maga is figyelemre méltó.
A vízszerű lotion a tisztítást követő lépésben kerül fel, és fura, de szinte félek rá bármit is tenni, mert úgy érzem, hogy már önmagában is hat.
Este mindig használom, reggel csak alkalomszerűen. A tenyérre irányítom a fufújkát, majd ujjakkal viszem fel az arcra és a nyakra.
Kellemes, frissítő hatású és érzékelhetően bársonyossá varázsolja a bőrt.
Időközben aranyáras termékké avanzsált, ha ezt leszámítom, olyan termék, amit életem végéig szívesen használnék, számomra csodaszer.

Smashbox Sheer Powder Brush

Smashbox Sheer Powder Brush
2023. szeptember 3.

Csak áradozni tudok a márka ecseteiről, így ha tehetem, megveszem, ami éppen a látókörömbe kerül, mert smashbox ecsetben még soha nem csalódtam.
A kistesója már régóta megvan, de most ez a tag is a kollekcióba került, és azonnal nagy kedvenccé is vált. Hogy mennyire tetszik? Lehet, hogy hibáztam, hogy rögtön nem kettőt vettem belőle, ez azt hiszem, önmagáért beszél.
A por alapú pirosító és bronzosító felviteléhez egyszerűen tökéletes.
A tisztítása egyszerű, gyorsan szárad és soha nem megy tönkre - vagyis eddig még nem ment tönkre egyetlen ecsetem sem a márkától, így a legjobb befektetések egyike.

43 ÖSSZETEVŐ

CI 77501 sz Kockázat: