Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Guerlain Abeille Royale Arcápoló Olaj

Guerlain Abeille Royale Arcápoló Olaj
2020. augusztus 15.

Amikor megvásároltam - ... úgy, hogy előtte nem tájékozódtam, mondván a márkát nagyon is kedvelem, ezért csak jó lehet - @umpalumpa elvárásainál magasabbra emeltem a lécet, ha nem is csodaszert vártam.
Az INCI fura, miért is kell olajba alcoholt tenni? És az innovatív csoda peptidből csak annyi került bele, hogy ezzel reklámozni lehessen? "Ouessant szigetéről származó fekete méhek méze és exkluzív méhpempő. Ez a forradalmian új formula kombinálja a szérum erejét, az olaj gazdagságát, és a tonik frissességét."
Hűsítő hatást egyáltalán nem érzek, de ezt nem is várok el egy olajtól.
Könnyen adagolható a pipettának köszönhetően, viszont amint a tenyerünkbe kerül, gyorsan kell cselekednünk, mert az olajnál kicsit könnyedebb formula miatt szeretne megszökni. Felvitelt követően hozza az olajok tulajdonságait, a kissé csillogó látványt és a kissé ragacsos érzést, ezért estére vagy minimális mennyiséget a reggeli krémbe juttatva használom.
Nem tapasztaltam meg természetesen az azonnali feszesítő hatást, de ezt nem is vártam.
Lehet, hogy amikorra az üveg aljára érek, nagyobb lelkesedéssel leszek iránta, most még nincs ilyen késztetésem. Egy átlagos arcápoló olaj, amiben hiszek, hogy hosszú távon hatásos, ugyanakkor fölösleges olyan tulajdonságokkal felruházni, amelyek valószínű, hogy csak a marketinges és az értékesítő csapat kreálmányai.
A sokat emlegetett ár-érték alapján 3,5-et adnék, de szigorú leszek, 3 csillagot kap, ha változna a véleményem, azt is megosztom.

Thefaceshop Chia Seed Fresh Cleansing Foam

Thefaceshop Chia Seed Fresh Cleansing Foam
2020. augusztus 15.

+ Minimális mennyiség elegendő belőle, így nagyon gazdaságos a 150 ml.
+ Felvitelkor olyan sikamló érzés, mintha egyszerre krémmel is kennénk az arcbőrünket.
- Aztán a vizes lemosás után el is tűnik a komfortérzés és jön a felismerés: sajnos az a tisztító, ami csikorgósra tisztítja az arcbőrt, ezáltal nálam kicsit húzódó érzést eredményez.
Elhasználom, de emiatt biztosan nem fogom újravásárolni.

Essence It's Brush Hour! Precíz Arcecset

Essence It's Brush Hour! Precíz Arcecset
2020. augusztus 10.

Az It's Brush Hour kollekció 6 db ecsetet tartalmaz, ezek: Precise Face Brush, Face Brush, Eyeshadow Shader, Foundation Buffer Brush, Precise Eyeshadow Brush és az Eyeshadow Blender Brush - ami egy kellően praktikus összeállítás.
A Precíz arcecset is több funkcióra (pirosítás, bronzosítás, highlighter, kontúrozás, szem alatti terület púderezése) alkalmas, ezért igazán jó választás, megéri a "beruházást".

Azt azért megjegyzem, hogy az essence is gyakran alkalmazza, hogy azonos ecsetfejekkel dobja piacra a csak az ecsetek szárában különböző ecseteit valamilyen limitált család részeként. Ez egyébként nem baj, mert olyan kis mennyiségben kerülnek a polcokra a limitált példányok, hogy azonnal el is tűnnek onnan.
Ez a típusú ecset a gyűjteményemben 3 limitált család részeként is jelen van, ennél a kollekciónál most éppen fehér szőrrel, de van belőle fekete is, ahol a szár ugyanolyan, mint az It's Brush Hour-nál a fémes rész. A ho!ho!ho! highlighter ecsete is ugyanilyen fejű, fehér szálú, de átlátszó műanyag szárral, folyadékban úszkáló csilli-villi cukiságokkal készült. Gondolom, így lehet az árat ilyen alacsonyan tartani.

40 ÖSSZETEVŐ