Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Rephr Core Eye Trio

Rephr Core Eye Trio
2022. július 17.

Az internet egyik legfelkapottabb és dicsőített ecsetmárkája, még jó, hogy felkeltette egy minőségkedvelő KM-es érdeklődését.
Japán kézműves ecsetek, magas árfekvésben - jogos a magas várakozás, vajon mennyivel tudnak többet ezek az ecsetek, mint a hétköznapi társaik?
A szállítás osztrák raktárból történik, így pár nap alatt már a kezemben is volt a pakk.
Minimalista, teljesen letisztult design, méretét tekintve a normál és az utazó méret közötti, se nem kicsi, se nem nagy. Ideális.
A három ecsetből nekem - ezt nem gondoltam volna - de a Number one a 03-as ceruzaecset lett. Több márkától is van ceruzaecsetem, de mind közül ez a legprofibb, ezzel tudok a legprecízebben a belső szemzúgnál dolgozni.
A másik kettő ecset is szuper, de nem annyival kiemekedőbb, mint a kollekciómban lévő más márkák természetes szőrből készült, hasonló ecsetei, ezeket nem tudnám a 03-hoz hasonlóan kiemelni, ők csak csak simán jók.
Hogy kiknek ajánlom a márka ecseteit? Bármennyire is furcsa, kezdőknek, hogy már induláskor is jó eszközzel tegyék meg az első lépéseiket és a jó eszköznek köszönhetően sokáig élvezzék a sminkelés örömét. Másrészt - ha tehetik - inkább egyszer fektessenek be, mint sok, kevésbé jó termék miatt elmenjen a kedvük az egésztől. De azoknak is, természetesen, akik optimalizálni szeretnék a készletüket és tényleg minőségi termékeket akarnak csak megtartani a kollekciójukban.
Szerencsére a márka marketingje lehetővé teszi, hogy kb. 40%-kal olcsóbban jussunk hozzá az ecseteikhez, de így sem olcsó, sőt.
Örülök, hogy megvásároltam, de megjegyzem, hogy pl. a német manufaktúrában készült da Vinci ecsetek is megérdemelnék a hypot, csereszabatosak lehetnek a réphr ecsetekkel.

GA-DE Gentle Toning Lotion

GA-DE Gentle Toning Lotion
2022. július 17.

Update: róla is változott a véleményem, mégpedig az illatanyagok miatt. Erőteljes, tolakodó, majdhogynem zavaróvá vált a használat során. Ezt azért sajnálom, mert egyéb hatása tekintetében egy jó termék lehetne, de az illata miatt alig vártam, hogy elfogyjon, eszem ágában sincs újravenni.
Egyértelmű, hogy maradok a Chanel-nél, tőle pedig mínusz egy csillaggal búcsúzom.

2020. március 26. Nagyon kevés vélemény született eddig a márka termékeiről, ennek valószínű az az oka, hogy nálunk csak egy hálózat forgalmazza. Az arctisztító-ápoló rutinom nem lenne teljes a lotion-ok nélkül, így megörültem, hogy kipróbálhatom ezt az új terméket is.
Igaz, hogy bársonyos, kisimult érzést eredményez, egyfolytában csak cirógatnám használata után az arcomat.
A megtisztított arcbőrre kézzel viszem fel, paskolgató mozdulatokkal, egészen korrekt a kiszerelése, sikerül a tenyeremet megcélozni, nem megy semmi mellé.
A Chanel toneréhez tudnám hasonlítani, semmiben nem sorolnám mögé. Az ára pedig kb. ötöde.
Az összetevőlista nem hibátlan, még akkor sem, ha nincs benne alcohol.
A bőröm szereti, nem okoz semmilyen irritációt. Hogy újravenném-e? Egyértelműen, még akkor is, ha a Chanel-lel egyezően, négy csillagot kap.

Guerlain Abeille Royale Arcápoló Olaj

Guerlain Abeille Royale Arcápoló Olaj
2022. július 17.

Update: Igen, változott időközben a véleményem. Mondhatnám, megkövetem, mert nagyon is megkedveltem. Ha az azonnali hatás nála is túlzás, de rövid időn belül nagyonis érzékelhető hatása van, azt mondhatom.
A bőrömet nemhogy nem szárítja, de ahogyan ígéri, szinte feléleszti, látványosan ápolja.
És az illata, valami isteni! A márka minden terméke illatozik, de nagyon eltalált módon, szívesen nyúlok értük még emiatt is.Alapvetően nem támogatom, ha erőtejes illatanyagot tartalmaz egy arcápoló, de a Guerlain e termékénél az illat is hozzájárul a pozitív megítéléséhez.
A hűsítő hatás emlegetésével kapcsolatos véleményem nem változott, nem érzek továbbra sem ilyet.
A második üvegnél tartok, megszerettem. Nem csodaszer, de most akkor felfelé kerekítek, ha a múltkor szigorú voltam.

2020. augusztus 20. Amikor megvásároltam - ... úgy, hogy előtte nem tájékozódtam, mondván a márkát és az olajokat is nagyon kedvelem, ezért csak jó lehet - @umpalumpa elvárásainál azért magasabbra emeltem a lécet, ha nem is csodaszert vártam.
Az INCI fura, miért is kell olajba alcoholt tenni? És az innovatív csoda peptidből csak annyi került bele, hogy ezzel reklámozni lehessen? "Ouessant szigetéről származó fekete méhek méze és exkluzív méhpempő. Ez a forradalmian új formula kombinálja a szérum erejét, az olaj gazdagságát, és a tonik frissességét."
Hűsítő hatást egyáltalán nem érzek, de ezt nem is várok el egy olajtól.
Könnyen adagolható a pipettának köszönhetően, viszont amint a tenyerünkbe kerül, gyorsan kell cselekednünk, mert az olajnál kicsit könnyedebb formula miatt szeretne megszökni. Felvitelt követően hozza az olajok tulajdonságait, a kissé csillogó látványt és a kissé ragacsos érzést, ezért estére vagy minimális mennyiséget a reggeli krémbe juttatva használom.
Nem tapasztaltam meg természetesen az azonnali feszesítő hatást, de ezt nem is vártam.
Lehet, hogy amikorra az üveg aljára érek, nagyobb lelkesedéssel leszek iránta, most még nincs ilyen késztetésem. Egy átlagos arcápoló olaj, amiben hiszek, hogy hosszú távon hatásos, ugyanakkor fölösleges olyan tulajdonságokkal felruházni, amelyek valószínű, hogy csak a marketinges és az értékesítő csapat kreálmányai.
A sokat emlegetett ár-érték alapján az első benyomások alapján 3,5-et adnék, de szigorú leszek, 3 csillagot kap, ha változna a véleményem, azt is megosztom.

43 ÖSSZETEVŐ