Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Maybelline Coloursensational Moisture Extreme Rúzs

Maybelline Coloursensational  Moisture Extreme Rúzs
2020. február 18.

Valóban egy jól eltalált és mégsem hype-olt rúzs, amiből nekem is az "ikonikus" 721 Pinky Beige árnyalat lapul a táskámban.
Ez az a tökéletes szín, ami éppen csak jelzi, hogy ott van, és minden sminkhez/korosztályhoz passzol.
Felkenve picit édes az íze, krémes, közepesen tartós, mint a legtöbb rúzs, és egészen szépen kopik.
Abszolút megéri az árát, rúzsimádóknak vétek lenne kihagyni!

Sidmool Royal Honey Peptide Deep Moisture Pack

Sidmool Royal Honey Peptide Deep Moisture Pack
2020. február 18.

Nagyon örülök, hogy bizalmat szavaztam ennek a géles hidratálónak! Az érett bőröm reggelre határozottan szebb lesz, amikor ezt használom.
Igen, mivel magas a méztartalma, kicsit ragacsos, de ezt előre sejtve, nem kell belőle sokat felvinni és akkor nem okoz kisebb kellemetlenséget sem.
Érdemes kipróbálni, jó eséllyel újra fogom venni ezt a szép összetevőlistás terméket és talán kipróbálok mást is a családból.

Barbara Hofmann Rougepinsel Rose Special Edition

Barbara Hofmann Rougepinsel Rose Special Edition
2020. február 17.

Szerencsére egy-két éve kezdenek minket, ecsethalmozókat egyre jobb és puhábbnál puhább szintetikus ecsetekkel elvarázsolni a gyártók. Méltatlanul keveset beszélünk erről a márkáról is, pedig több családja igazán megérdemelné.
A karácsonyi limitált kiadású rosegold ecsetek - amelyek egyesével még bevadászhatók - nemcsak szépek, de öröm velük dolgozni.
Január eleje óta használom ezt az ecsetet, és annyira megszerettem, hogy időközben a púderecsetet is beszereztem.
Tökéletesen használható akár a szem alatti terület púderezéséhez is, mert selymes puhaságú és úgy van vágva, mintha bársonyosan cirógatna, miközben tökéletesen illeszkedik.
Kezdőknek és megszállottaknak egyaránt ajánlom!

34 ÖSSZETEVŐ

Oleamidopropyl Betaine ti EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott