fiorentina914

Regisztráció dátuma: 2012. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2016. november 29.

Amióta használom, nagyon kevés pillám hullott ki. Erősítette is, és hosszabította is a pillákat. Mindenképpen újraveszem.

Ziaja Manuka Fa Normalizáló Nappali Krém

Ziaja Manuka Fa Normalizáló Nappali Krém
2016. november 29.

Amióta a Mixa zsíros bőrre való micellás vizet használom, azóta nem sok bajom van az arcommal. De ez a krém is sokat segített a pattanások elleni küzdelemben. Kicsit sűrű krém. Először csodálkoztam is, hogy fog ez működni a szíros bőrömön. Ha közvetlenül az arcomra tettem és úgy próbáltam elkenni, akkor néha egy kis nehézséget okozott. De ha előbb az ujjaim közt eldolgoztam egy kicsit, és úgy kentem az arcomra, akkor semmi probléma nem volt vele. Nagyon puha lett tőle az arcom, és ami nálam nagyon fontos tényező: mattította az arcom. És az sem utolsó dolog, hogy van benne fényvédő. Az ára nem vészes. Egy próbát megér. Újravevős termék! :)

Mixa DD Krém SPF15

Mixa DD Krém SPF15
2016. november 29.

Szépen egységesíti a bőrt, mattít, segít megelőzni a pattanásokat, selymes lesz tőle a bőr. Egyetlen pici dolog miatt nem tökéletes, az pedig a színe. Sötét narancssárga.Először amikor kinyomtam belőle egy picit a kezemre, nagyon megijedtem. Azt gondoltam, hogy ezt sose fogom tudni használni. De összekeverem a nappali hidratálómmal, és így viselhető. Így sem passzol teljesen a szín, de nem nagyon üt el. Emiatt nem fogom lepontozni. Még így is nagyon szuper termék!