fioretta

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Rimmel Hide The Blemish Korrektor

Rimmel Hide The Blemish Korrektor
2022. június 22.

Egyszerű és gyors használatuknál fogva szeretem az ilyen stiftes jellegű korrektorokat, noha ezekből kevesebb a kínálat, de ez sajnos nem vált be. Az üzletben 3 árnyalat volt belőle, a hozzám leginkább passzoló "sand 002"-t választottam, de sajnos még ez is eléggé elüt, túlságosan sötét és narancsszínű árnyalatúnak tűnik a bőrömön. Inkább csak még jobban felhívja a figyelmet a problémára, mintsem takarná. Nem lehet szépen eldolgozni, a fedése nem megfelelő. Túlságosan kemény, lehetne kicsit krémesebb állagú.

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Sampon

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Sampon
2022. június 22.

Az illata mennyei, friss, tengervizes jellegű, de sajnos nem ad olyan üdítő, tiszta érzést. Önmagában, balzsam vagy hajolaj nélkül használva eléggé szárazzá és nehezen fésülhetővé teszi a hajat. Még tesztelés alatt van, mivel egyből a nagyobb, 400 ml-es kiszerelést vettem, így még a felét sem használtam el, de egyelőre csak az illata miatt szeretem használni.

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2022. június 22.

Hajmosás után, törölközőszáraz hajra használom, kb. hajközéptől a hajvégekig. Nagyon jól beszívódik, egyáltalán nem zsírosít. Nagyon lassan fogy, így magas ára mellett is gazdaságos. Kiválóan táplálja a hajat, puhává, selymessé, egészségesebb kinézetűvé varázsolja. Az illata is tetszik, professzionális fodrászatokban használt spray-khez hasonlít, de a hajon már nem érezni sokáig.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ