fioretta

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2021. május 13.

Nagy kedvenc, felsőkategóriás, csodálatos illat, amelyet a környezetemben lévő legkritikusabb orrok is mindig megdicsérnek :) Nemcsak maga az illat fantasztikus (édes-málnás-rózsás-vaníliás), hanem tökéletesen passzol hozzám is. Szupertartós, egész nap érezni.

Isana Rose Dream Krémtusfürdő

Isana Rose Dream Krémtusfürdő
2021. május 13.

Kellemes természetesnek ható rózsa illatú, a habzása és állaga is megfelelő. Az árkategóriájában teljesen megéri.

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2021. május 8.

Vegyesek az érzéseim ezzel a parfümmel kapcsolatban... Az illat önmagában nem rossz, de nem tudom magamon hordani, legfeljebb csak nyári testápolóként passzolna. Vizes-sós jellegű, rajtam ici-picit csípős beütésű. Leszáradáskor nagyon enyhén az édeskés vonal is előjön, de sajnos a virágos, vagy a többiek által említett nyárias-kókuszos jegyekből semmit nem érzek, pedig azok finomítanának rajta és nőiesebb irányba tolnák, valószínű úgy nekem is jobban tetszene.
A kék szín eléggé erőteljes, fehér anyagon tesztelve hagyott egy kis nyomot, szóval ruhára nem merném használni, pedig én a parfümökből általában egy picit fel szoktam vinni a textilre is.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ