fioretta

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Oriflame Discover California Beach Tusolózselé

Oriflame Discover California Beach Tusolózselé
2020. július 3.

Gél állagú tusfürdő, enyhe gyümölcsös, üde-friss illattal, bár nekem nem kifejezetten a kaliforniai tengerpart illatát adja, ehhez vártam volna valami kis plusz különlegességet. Illata nem túl tartós, nem marad meg soká a bőrön.
Gyengén-közepesen habzik, ebből következik hogy többet használtam belőle és gyorsan fogyott. Hosszútávon kicsit mintha szárítaná bőrt.
Akcióban vettem, de eredeti áron ár-érték arányban gyenge.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon
2020. július 3.

Nagyon tetszik az illata, tényleg érezni benne a rózsavizet :) Jól habzik és tisztít, nagyszerűen hidratálja a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Emellett nagyon pihi-puhává varázsolja a hajam :) balzsam és pakolások nélkül!
Természetesen a már töredezett hajat egyik sampon vagy pakolás sem tudja helyretenni, visszacsinálni, de a hajvágással elért egészségesebb hajvégek megőrzésében egész jól teljesít. Kicsit nehezen mosható ki, hosszabban kell öblíteni a szokásosnál. Még 4-5 nap múlva is a frissen mosott haj kinézetét kelti.

Kneipp Winterpflege Ajakbalzsam

Kneipp Winterpflege Ajakbalzsam
2020. július 3.

Az összetevői alapján választottam, igaz leárazva vettem (dm), de még így sem volt olcsó. Az illata nem egészen olyan mint a csomagolása alapján gondolt meleg vanília illat, de azért kellemes.
A csomagolása szuper, nagyon tetszik! Egyáltalán nem tűnik ajakápolónak :)
Kemény állagú, viaszos, kissé ragad, de nem kényelmetlen viselni. Rendkívül tartós, evés-ivás után is még fennmarad, bár én inkább úgyis éjszakára használom, mivel nincsen színe.
Puhává és hidratálttá teszi az ajkakat.
Nemrég óta használom, de engem egyelőre meggyőzött!

2 MÁRKA