firea

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2014. március 7.

Nemrég akadtam erre az oldalra, és itt találtam rá erre a krémre is, a világos árnyalatot választottam. Egyszerűen imádom! Nekem tökéletesen alkalmazkodik a bőrömhöz. Bár használok alá hidratáló krémet, mert magában kicsit szárít, de szépen kiegyenlíti a bőrfelszínt. Nekem délutánig megmarad szépen, nem kopik le annyira, hogy újra kelljen sminkelnem. Egy kis pirosítót használok, hogy ne legyek hulla színű (nagyon világos a bőröm). Szememre a Garnier színezett golyósát használom, szintén a világos árnyalatot. Rá egy kis smink, így hamar elkészülök. Két gyerek mellett kell az időspórolás.

Nyárra megvettem a sötétebb árnyalatot is, akkor az illett jobban a bőrömhöz. Változatlanul használok alá hidratáló krémet, de így is nagyon szeretem. Már a legtöbb kozmetikumomat lecseréltem natúrra, de ettől nem tudok megválni!

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2014. március 7.

Kipróbáltam, és nagyon szeretem. Tényleg nem túl szerencsés rögtön öltözködés előtt használni, mert kicsit lassan szárad. Az illata kellemes. Mondjuk én többször használom napközben is, ha "vészhelyzetet" érzek, de ugyanígy voltam a régi Niveás deommal is. Szóval jól teljesít, megtartom, és persze ha elfogy, újra veszem majd!

Már jó ideje használom, és változatlanul imádom! Akkor a legjobb, ha este is használom, akkor napközben biztos nem kell utánakenni, de engem a napközbeni újrahasználat sem zavar. Nyárra, az ujjatlanokhoz nem jó, mert "fehérít", de ilyenkor ez a legjobb választás!

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2014. március 7.

Nagyon szeretem! Már majdnem elfogyott, úgyhogy jogosan írhatok róla véleményt. Reggel és este is ezt használom. Nagyon kevés elég, ezért kiadós kis krém. Nem csíp és hamar felszívódik. Sokkal szebb a szemem környéke, mióta ezt használom. Frissebbnek, kipihentebbnek tűnök tőle. Azt nem mondom, hogy ránctalan lettem a használata óta, de javított a helyzeten. Mondjuk ezzel kapcsolatban nem is voltak nagy elvárásaim.