Fiszuli

Regisztráció dátuma: 2020. május 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. május 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sensodyne True White Medium Fogkefe

Sensodyne True White Medium Fogkefe
2022. május 9.

Nagyon köszönöm, hogy felvettétek a véleményezhető termékek közé. Több mint egy hónapja úgy döntöttem, hogy lecserélem az eddigi Oral B szájápolási termékeimet. Annyi márkán végigmentem már, ezek közül az Oral B vált be leginkább - ezért is használtam, próbálgattam többféle terméket a márkától hosszú éveken át - de sose próbáltam még az érzékeny fogakra való márkákat. Most úgy döntöttem, megadom magam a marketingnek és indítok a Sensodyne-vel. A márka szájvizét már lassan egy hónapja használom, az extra fehérítős fogkrémet több mint két hete, ezzel a fogkefével együtt. Sajnos a fehérítős ígéreteket sem a fogkrém, sem ez a fogkefe nem váltotta be, a szájvíz pedig nem is erre hivatott, szóval elég hamar elkezdtek lemattulni a fogaim és sehol az a természetes, kellemes fehérség, mint amit az Oral B termékeitől kaptam. Nem hiszem, hogy másfajta fogkefét is kipróbálnék a márkától, hiszen ez a fogkefe nem teljesíti az ígéreteit, úgy, ahogy a fogkrém sem - a szájvíztől pedig nem is vártam -, márpedig nekem a fehérítés nagyon fontos lenne és az Oral B esetében működik is. A Sensodyne-től viszont egyéb fogfehérítős termékeket nem találtam, így nincs is értelme tovább kísérleteznem a márkával. De, hogy jót is mondjak. Ez egy medium besorolású fogkefe, nos, nekem az életben nem volt még ilyen puha fogkefém. Nagyon tetszik, hogy nem dörzsöli sem a fogamat, sem az ínyemet, pusztán csak szépen tisztogat. Fogmosás után maximális a tisztaságérzet, pedig nagyon, de nagyon puha fogkeféről beszélünk. Arra tökéletes volt ez a termék, hogy más márka fogkeféi esetében elkezdjek kísérletezni a soft, extra soft fogkefékkel - meg is kezdtem lassan a kutatómunkát itt az oldalon. Sajnos más egyéb pozitívumot nem tudok mondani. Amíg tart a márka fogkrémje, addig használom a fogkefét is, utána lecserélem és elhagyom a márkát olyan gyorsan, amilyen gyors a fellángolás volt iránta.

Nivea Rose & Almond Oil Krémtusfürdő

Nivea Rose & Almond Oil Krémtusfürdő
2022. május 9.

A Nivea-s tusfürdős ámokfutásaim következő áldozata lett ő. A márkához méltóan nagyon kellemes vele fürdőzni, és isteni jó az illata. Ez viszont sajnos csak addig tart, amíg fürdök vele, utána viszont a bőrömön egyáltalán nem érzem az illatot, maximum a szivacson sejlik fel, és egy kicsit a fürdőszobában, de ez is maximum 1-2 ajtónyitásig tart. A bőrömet nem bántja, nem szárít, nem irritál, nem vakarózok tőle, nagyon kellemes, pihe-puha a bőröm a használata után. A habzása sem annyira jó a márka többi tusfürdőjéhez képest, pedig a kádba is teszek belőle, míg folyatom a vizet. Elhasználom, mert roppant kellemes termék, az illata egy csoda, de sajnos egy cseppet sem tartós és a habzása is hagy kívánni valót maga után. Örömmel fogom elhasználni, mert a testvéreihez híven roppant kellemes termék, de nem lesz állandó tagja a csapatomnak.

Sensodyne Extra Whitening Fogkrém

Sensodyne Extra Whitening Fogkrém
2022. május 9.

Több mint egy hónapja úgy döntöttem, hogy lecserélem az eddigi Oral B szájápolási termékeimet. Annyi márkán végigmentem már, ezek közül az Oral B vált be leginkább - ezért is használtam, próbálgattam többféle terméket a márkától hosszú éveken át - de sose próbáltam még az érzékeny fogakra való márkákat. Most úgy döntöttem, megadom magam a marketingnek és indítok a Sensodyne-vel. A márka szájvizét már lassan egy hónapja használom, ezt a fogkrémet több mint két hete. Azért esett erre a fehérítős fogkrémre a választásom, mert a fehérítős Oral B fogkrém és szájvíz elhagyása miatt sajnos elkezdek lemattulni, opálosodni a fogaim - ergo az Oral B fehérítő hatása tényleg működött. Ez viszont sajnos egyáltalán nem. Nagyon bánom. Az, hogy mennyire barátja az érzékeny fogaknak, nem tudom, mert az enyémek nem azok, pusztán kísérletezési jelleggel próbálkoztam volna ezekkel az érzékeny fogakra való termékekkel. Egyébként ugyanolyan kellemes használni, mint a márka szájvizét, enyhe mentolos ízt hagy a szájban, összedolgozva a szájvízzel, ami nagyon kellemes. A habzása tökéletes, a fogak tisztaságérzete maximális. Mint említettem, a fogaim nem érzékenyek, tehát nem tudom, hogy a fő célját beváltja-e - a fehérítős, kisebb célt sajnos nem. Elhasználom a terméket, mert ártani nem árt, ha a márkához tartozó szájvíz elfogy, akkor visszaváltok az Oral B szájvízre és ezzel a fogkrémmel kombinálna elhasználom, hátha visszakapom így is a fogaim elvesztett, természetes fehérségét. Engem sajnos ez így ebben a formában nem nyert meg, a márka más termékeivel teljesen értelmetlen lenne kísérleteznem, úgy látszik a fogaimnak szüksége van a fogfehérítős termékekre és mint olyan, ez erre egyáltalán nem vált be, pedig 4 éve nem dohányzom és fél éve elhagytam a teákat és a kávékat.