Fiszuli

Regisztráció dátuma: 2020. május 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. május 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lifebuoy Total Higiénikus Kézspray

Lifebuoy Total Higiénikus Kézspray
2021. május 8.

Köszönöm, hogy felvettétek a terméket. Az egyik drogéria virtuális kaparós sorsjegyén nyertem, 33%-os engedményt a termékre, szóval gondoltam kiprobálom. Érdekességképpen annyit, hogy a terméket úgy kellett elővadásztatnom a raktárból (a márkától semmilyen termék nem volt kipakolva) és az istennek sem tudtam két darabot kedvezménnyel megvenni belőle, pedig a sorsjegy engedte volna… csak valamiért a kassza nem. Utólag annyira nem is bánom, bár jó lett volna a táskámban is és a munkahelyemen is tartani egyet belőle. Maga a termék szerintem jó és praktikus ezzel a fújós kiszereléssel, a gazdaságosságára kíváncsi leszek. Kifújod a tenyeredbe, összedörzsölgeted a kezeidet és kész is, se szaga, se íze, de még ragadni sem ragad. Mintha víz lenne, szó szerint. Nincs meg az az érzés, hogy “igen, ez az, bűzlök és ragadok a kézfertőtlenítőtől, biztos, hogy minden baci és vírus vissza pattan rólam”. Természetesen ezzel nem a termék hatásosságát akarom kétségbe vonni. Magamtól biztos, hogy sosem vettem volna meg, főleg meg ennyi pénzért nem, de így elmegy. Még annyit, hogy soha semmilyen kézfertőtlenítő kendő, gél, szappan, vagy bármi más nem szárította ki annyira a kezemet, mint ez. Szinte pereg a bőröm utána.

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2021. május 2.

Megígértem magamnak, hogy az összes Garnier Botanic Therapy hajpakolást végig fogom próbálni, és eddig egyikben sem kellett csalódnom. Ő is egy nagyon kellemes termék, nem tudom, hogy a gyömbéres, a mézes, vagy ez-e a favoritom a családból... egyelőre mindet másért imádtam/imádom és még vár rám a család pár tagja, hogy kipróbáljam. Neki is isteni intenzív és hosszantartó illata van. Számomra az állaga volt nagyon furcsa, eszméletlen sűrű, konkrétan, mintha vajba nyúlnék (a színe is hasonló). A hatása nagyon jó, a végeredmény puha és ápolt haj, az illata napokkal hajmosás után is olyan intenzív, mintha frissen mosott lenne. Csodát természetesen nem kell tőle várni, de amit ígér, azt adja és semmilyen kárt nem csinál, nem zsírosít, nem csomósít, a sűrű állaga ellenére nagyon könnyű felvinni és kimosni is. Én két körös Alpecin C1 hajmosás után viszem fel a fenék alá érő hajam alsó felére, majd felcsavarom a fejem búbjára 10-20 percre, attól függ mennyi időm és kedvem van, ezek után kimosom, és jön még egy féle pakolás, amit csak pikkpakk felteszek és kiöblítek, a rituálé végén pedig hajvégápoló szérum. Szerintem nagyon eltalálták ezt a vonalat és akinek nem igényel különösebb és/vagy különlegesebb ápolást a haja, az ezek közül a pakolások közül biztosan talál magának megfelelőt.

Bepanthen Plus Krém

Bepanthen Plus Krém
2021. május 2.

Egy hete építettem be az arcápolási rutinomba, egy hatodik érzékes sugallatra. Csak ez a krém és egy minden-mentes csoda lemosó lett az új tagja a csapatomnak. Ám biztos vagyok benne, hogy 80%-ban ennek a krémnek köszönhető, hogy végre az arcomon semmi új gedva nem jön ki és a régi pattanásaim helyei rekord sebességgel gyógyulnak és hámlanak. Csak esténként használom, micellás víz, arclemosó, aloe vera spray és liposzómás hialuron szérum után. Nagyon vigyázok, hogy a szemem közelébe még véletlenül se kerüljön. Bőven kenem fel, míg csak kívánja és szívja a bőröm. Amíg nem csinál kárt, illetve amíg látványosan látom az arcomon a javulást, marad az esti rutinom oszlopos tagjaként. Tippként elmondom, hogy beszívódni az arcba rendesen kb. soha nem fog, de ha órákkal lefekvés előtt bekenekedik vele az ember, kevés jut a párnára. Ajánlom mindenkinek sebes, heges, pattanásos, gyulladt arcra. Nekem most ő a szívem csücske lett.

Én csak a tetoválásaim kezelésére használtam és szigorúan ezt, a "Plus"-t, nem pedig a "simát". Ez volt a tetoválóm kifejezett utasítása, később tudtam csak meg, hogy legfőképpen a fertőtlenítő hatása miatt. Nagyon szerettem az illatát, jól kenhető volt, hűsítette is a friss tetoválást. Két hétig tartott vele mindig az intenzív kezelés, fóliázással. Minden takarításnál csak úgy hámlott lefelé a bőröm és közben gyönyörűen gyógyult és valóban, sohasem tapasztaltam elfertőződést, bármilyen évszakban is készült a tetoválásom. Az intenzív kezelések után még kb egy hétig kenekedtem vele, naponta egyszer, fürdés után. Ennél jobb krémet nem is használhattam volna a tetoválásaim kezelésére. Csak ebből a szempontból tudok róla nyilatkozni, de így is maximálisan elégedett voltam és bátran ajánlom azoknak, akik tetoválásaik kezeléséhez keresnek megfelelő krémet.