fitfab

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Purito BHA Dead Skin Moisture Gel

Purito BHA Dead Skin Moisture Gel
2019. szeptember 17.

Számomra hámlasztókènt nem vált be, már erősebb termèkekhez van szokva a bőröm. Viszont ha egy alacsony ph èrtèkű, gyulladáscsökkentő, hűsítő, hidratáló gèlkènt gondolok rá, akkor már megállja a helyèt. Nyáron, nagy melegben, mikor nem kíván sok hidratálást a kombinált bőröm, esti "krèmkènt" használtam a 2%-os PC bha után. Annak kellemesen kiegèszítette a hatását ès jól hűsített. Ami miatt viszont mègis a bikinivonalon vègezte (a begyulladt szőrtüszőkre szuper volt) az a borzasztó szaga volt. Egyszerűen nem tudtam megszokni. Jó dolog, hogy nincs benne parfüm, meg a bűz is viszonylag hamar elillant, de konkrètan hányás szagra emlèkeztetett (páromat is), így nem szívesen használtam arcra egy idő után :D Emiatt nem pontozom le, lehet csak mi voltunk ilyen èrzèkeny orrúak :D

Purito ABP Triple Synergy Liquid

Purito ABP Triple Synergy Liquid
2019. szeptember 17.

Règóta használok naponta hámlasztót, jelenleg a PC 2%-os bha-t. Azt tapasztaltam, hogy vmièrt csökken a hatèkonysága, ezèrt arra gondoltam, h ezt a gyengèd hámlasztót elöljárókènt beiktatom a rutinomba. Vmi szuper, ahogy együttdolgozik a kèt hámlasztó! A Puritoból 2-3 pumpányit teszek az arcomra, várok egy kicsit ès megy rá a PC bha. Nagyon szèpen leviszik a gyulladást ès a kis fehèr, faggyúval teli dudorok (srry :D) is látványosan megritkultak az arcomon. Önmagában a Purito hámlasztót mèg a hátamon lèvő pattanásokra, illetve a bikinivonalon begyulladt szőrtüszőkre használtam, mindkèt helyre vèkony vattalappal vittem fel. Nagyon szèpen rendbe tette mindkettőt, a hátamról 2 hèt alatt eltűntek a pattanások.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2019. szeptember 17.

Már 2 tubussal elhasználtam belőle, nagyon szerettem. Egy tubus kb fèl èvre volt elèg napi 2 használat mellett. Kb. nevetsègesen kevès elèg belőle. Színtelen gèl, sztem nagyon enyhe illata van csak (a cosrx good morning lemosójának százszor erősebb van). Második lèpèskènt használtam, olajos lemosó után. Könnyen habzik, de nem túlságosan habzó, nagyon kímèletesen, de alaposan tisztít. A szememről is ezzel mostam a maradèk sminket, nem irritált soha, illetve nem hagyott maradèkot a festèkből. Maximálisan elègedett voltam vele, egyedül azèrt nem vettem meg harmadjára, mert annyi koreai termèk van, vmi újat is szerettem volna kipróbálni. De tuti visszatèrek mèg ehhez, főleg mert a párom nem hajlandó mást használni :)

1 ÖSSZETEVŐ