Fitzsimmons

Regisztráció dátuma: 2020. november 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. november 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Korpásodás Elleni Sampon Bio Borsmentával

Yves Rocher Korpásodás Elleni Sampon Bio Borsmentával
2020. november 28.

Akkor vettem, amikor pár hónapja kicsit korpásodott a hajam, de nekem valamiért irritálta a fejbőrömet, és kissé drótszerű is lett tőle a hajam. Nem fogom újra venni szerintem.

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam

Garnier Fructis Goodbye Damage Balzsam
2020. november 28.

Nagyon selymes és fényes lesz tőle az ember haja (ilyet még sose tapasztaltam korábban), az illatát is imádtam, viszont az én gyorsan zsírosodó hajammal sajnos nem egyezett ki, tovább zsírosította (a fejbőrre nem kentem, csak a hosszába simítottam bele, és alaposan lemostam), úgyhogy le kellett állnom róla. Mondjuk az igaz, hogy az első balzsamom volt, úgyhogy előfordulhat, hogy ügyetlenül használtam kicsit és többet kentem rá a kelleténél. A Garnier Fructis uborkás samponja jobban beválik.

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2020. november 28.

Amiatt vettem, mert pár hónapja érzékenyebb volt a fejbőröm, illetve hajerősítőnek szántam a hajhulláshoz. Igazából a hajerősítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert 1-2 hajmosás után feladtam: szörnyen sprőd állagú lett a hajam, összegubancolódott és totál lelapult. A gyorsan zsírosodó hajamra nagyon nem vált be. Mivel sokan írták, hogy balzsam nem árt hozzá, azzal próbáltam még kompenzálni, de az meg rapid sebességgel tovább zsírosította a hajamat. Úgyhogy ez a kombó nagyon nem vált be. Ha nem öregszik meg állásban, talán egyszer visszatérek hozzá próbaképp, de egyelőre kidobott pénznek tűnik... Inkább vitaminnal erősítem a hajam.