Flami

Regisztráció dátuma: 2013. május 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. május 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2020. november 25.

Egy színt használok csak belőle, a Flowery-t, de azt minden nap. Nagyon tartós és pigmentált, zöldesbarna szemhez telitalálat. A bőrszínemhez is nagyon passzol, úgy érzem.
Sajnos csak önmagában nem lehet kapni (vagy én nem találtam), de ha elfogy, őmiatta megveszem megint az egész palettát. :-)

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment
2020. november 24.

Sajnos, számomra kevés az ápolása. Jól belobbantotta a szemem alatti kis elpattant hajszáleremet is. Ugyanolyan ráncosnak láttam a szemem alját, miután használtam, mint előtte. Szeretem ezt a márkát, de ebben a termékben most csalódtam.

Shiseido Wrinkle Smoothing Eye Cream

Shiseido Wrinkle Smoothing Eye Cream
2020. november 24.

Még csak mintákból próbálgatom, de döbbenetesen jó krém. 7 éve használok már egy másfajta szintén Shiseido szemránckémet, amit viszont most megszüntettek. Helyette ajánlották ezt. Nagyon félve próbáltam ki, mert még sosem találkoztam olyan krémmel, ami felvette volna a régivel a versenyt. Eddig.
Én ezt írnám fel receptre minden 50 feletti hölgynek. Nekem hatalmas, mély karikáim vannak, nevetőráncokkal gazdagítva, szóval van teendő. Most rendeltem rendes kiszerelést, hogy alaposabban is bekenhessem majd a szemem, kíváncsi leszek úgy a hatására. De eddig totálisan lenyűgözött.
Rosaceát sem bántja.

1 ÖSSZETEVŐ