fleonora

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++
2020. március 26.

Még időben csaptam le a limitált kiadásra. Nagyon halvány, szaténos finisht ad, nap közben szoktam használni ha átfényesedik a homlokom. A Les Beiges kollekcióból való színezett hidratálót szoktam fixálni vele. Én nem igénylem az erős, púderes fedést, ezért nekem ez tökéletes, táskám kis alapdarabja. Mivel ritkán használom, így szerintem sokáig elég lesz, ha meg elfogy dekorációs kelléknek is tökéletes:) Ára húzós, mint minden Chanel terméknek, de a kis luxus feeling ezt kárpótolja.

Chanel Rouge Coco Flash

Chanel Rouge Coco Flash
2020. január 20.

Megint egy olyan termék, aminek a megvásárlását nem siettem el. Négyszer mentem el a Douglasba mire rábeszéltem magam, és nem bánok egy fillért se érte, amit a kasszánál hagytam. Alapvetően folyékony matt rúzsokat hordok, mindegyikből már megvan a bevált árnyalat és márka, viszont kezdtem megunni ezeket így a szürke, téli napokban. A Chanel színezett hidratálójának megvásárlása csak rátett egy lapáttal, hiszen az alapból matt alapozóm helyett az arcom is szaténos finisht kapott, ami méginkább meghozta a kedvem a fiatalos, fényesebb lookokhoz.

Első Chanel rúzsom, hozzáteszem, valószínüleg elfogult vagyok. Rengeteg youtube videót megnéztem, magamon is kipróbáltam, végül az 54-es BOY árnyalatú rúzst vettem meg. Mivel külföldi véleményező oldalakon is utánanéztem, tudtam mire számítsak.

Nem tartós, és nem is mondanám hidratálónak. Úgy vettem észre itt a hangsúly a márkaértéken van és az luxus élményen amit nyújt. Aki tartósságot akar, vegyen folyékony matt rúzst, aki meg szájfényt szeretne, legyen tisztába azzal hogy az sose tart 10 percnél tovább. Ugyanazt nyújtja egy Essence szájfény és ugyanazt egy Estée Lauder is.

Összességében amit a márka igér, illik a termékre: pigmentált szín, csúszós shiny felület, amíg tart addig minimálisan hidratál, tényleg több pigmentet tartalmaz.

Chanel Les Beiges Sheer Healthy Glow Tinted Moisturizer

Chanel Les Beiges Sheer Healthy Glow Tinted Moisturizer
2020. január 17.

Chanel rúzsokat szerettem volna venni, amikor hirtelen felindulásból kipróbáltam a terméket. Az illata valami isteni, én az a típus vagyok akit nem zavar ha a krémeknek friss illata van, de ez emberfüggő, a tipik mamás Chanel illat már más kategória. A lényeg hogy kipróbálás után annyira megtetszett a termék, hogy másnap meg is vettem, mondván első színezett hidratáló krémem, nekem ez jár ha már olyan szépen helyretettem a bőröm hogy alapozó se kell! Nem csalódtam a termékben, abszolút tartós, kombinált bőrömről fixálás nélkül is csak minimálisan, természetesen kopik. Kellemes luxus érzetet kölcsönöz, finoman terül kézzel vagy RT alapozóecsettel, kevés is elég belőle, építhető. Ára nyilván nem versenyképes, de Chanel-ről beszélünk. Egyedüli problémám az ilyen típusú termékekkel, hogy az áruk miatt kevés magyar vélemény van róluk, ezért engem az Influenster és a youtube győzött meg nagyrészt.

Update később, ha elfogy:)