flinda82

Regisztráció dátuma: 2014. június 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tonymoly Double Needs Pang Pang Szempillaspirál

Tonymoly Double Needs Pang Pang Szempillaspirál
2015. július 13.

A rózsaszín göndörítős verziót vettem meg, remélve, hogy egy koreai szempillaspirál ért a göndörítéshez és nem csalódtam. Szempillagöndörítő nélkül, pusztán a kefe használatával is nagyon szépen és tartósan megemelt pillákat lehet elérni vele. A festék állaga ideális, a kefe nem vesz fel túl sokat, így szinte esélytelen a pókláb és a nehéz pilla effektus. Látványosan és egyenletesen hosszabbít, sűrítésre egyáltalán nem alkalmas, de ezt nem is ígéri. Valóban nem maszatol és micellás vízzel viszonylag könnyen lemosható (sima vízzel nem próbáltam). Szerintem a legszebb hatást egyetlen, könnyű kézzel felvitt réteggel lehet elérni, építhető ugyan, de akkor már csökken a legyező hatást adó definiáltság. Ha intenzívebb látványt szeretnék, utána rámegyek a Max Factor False Lash Effecttel, ami kompenzálja az egyetlen gyengeségét, a sűrítés hiányát.

Gosh Szemöldökformázó

Gosh Szemöldökformázó
2015. július 9.

Amint megtudtam, hogy elérhetőek Magyarországon, megvettem ezt a palettát, amit Lisa Eldridge videóiból ismertem. A csomagolás kompakt és patent, nyugodtan hordható táskában, a három színnel pedig gyakorlatilag bármilyen szemöldök árnyalatot ki lehet keverni. A legvilágosabb, tejeskávé színben van egy lehelletnyi vörös, tökéletes lehet például eperszőkéknek, a középtónussal sötétszőke szemöldököt lehet alakítani, a legsötétebb, szürke tónussal pedig a barna hajúaknak is megfelelő árnyalatot lehet mixelni. A színek nagyon erősen pigmentáltak, finomak, tartósak és nem porolnak, kellemes a pici waxocska is :) . A paletta extrája, hogy a legsötétebb, se nem szürke - se nem barna árnyalat szuper szemhéj árnyalásra, teljesen élethű, finom árnyékot lehet vele varázsolni a mélyítővonalra.

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező
2015. július 1.

Eredetileg a Jen & Berry’s-t szerettem volna megvenni, mert szép bogyós piros, de persze elfogyott, úgyhogy maradtam a mindenki által nude-ként beállított Rose-wood If She Could mellett, félve attól, hogy nagyon lesápaszt és mesterségesen halványítja a számat. Szerencsére tévedtem :) az én közepesen intenzív színű, rózsaszínes számat szépen kiemeli, jó értelemben vett nude árnyalat. Elsimítja a redőket, nem ragad, nem mászik el és tartós.. A kezdeti szájfényes csillogás (szerencsére) hamar eltűnik és egy igazi "stain" marad utána, ami teljesen egyenletesen, szinte észrevétlenül kopik, ideális azoknak, akik nem szeretnek sok időt fordítani a karbantartásra és olyan ajakszínezőt keresnek, ami nem szárít. Sajnos mindkét említett árnyalatot kivonják, ezért nem tudom, hogy fogom újra venni, pedig szeretném. :(