flora880912

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Glossier Cloud Paint

Glossier Cloud Paint
2020. december 25.

Évek óta használom, több árnyalatát, nagyon pigmentált, szépen egybeolvad a bőrrel, nagyon szeretem mert tartós és remek termék.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2019. január 21.

Nekem állatira bevált, erős illata van a sok illóolaj miatt, abszolút megértem ha valakinek ez sok.
Esti szérumozás után keverem az éjszakai hidratálómhoz. Szépen lehuzza a patimat ,ha van, reggelre és szépe puhitja a bőrön, rendesen látszik reggel, hogy táplálja. azt hiszem 58euroért vettem Németországban, szept végén, eddig a negyede fogyott el pedig majdnem minden este használom, egy-egy este marad csak ki. Nagyon jó a pipettás adagolója, pont ideális mennyiséget lehet felcuppantani. bár borsos árú,ajánlom.

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2019. január 14.

Szettben vettem meg a maszkkal és a szérummal. Szintelen és nagyon jol illatú sampon, kevésbé habzik de jól tisztit, két mosásra de remekül kiszedi a ricinusolajat amivel mindig bőkezően bekenem a hajam hajmosások előtt. Szerintem sokáig elég, egy hónapja használom és még a 2/3a benne van. Egyelőre semmi pluszt nem ad, csak hogy jól tisztit és puhitja a hajat. Meglátjuk.....tartok tőle hogy túlhypeolt termék ez is.