floracska6

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Estée Lauder Advanced Night Repair Concentrated Recovery Powerfoil Mask

Estée Lauder Advanced Night Repair Concentrated Recovery Powerfoil Mask
2022. január 15.

A nagyon drága termékekben általában csalódok mert elmarad a WOW hatás. Ezúttal ez nem így történt...ez a maszk valami fantasztikusan feltöltötte a bőrömet, a mimikai ráncom ami elég mély alig látszott miután leltelt a hatóidő, alig hittem a szememnek! Ez a hatás nyilván ideiglenes, nem botoxról van azért szó de tény, hogy 1 napig gyönyörű volt utána a bőröm.
Ezt megmagyarázza az a tény, hogy maszkonként fél üveg szérumot tartalmaz egy kiszerelés és mivel marad a csomagolás alján rendesen, én még utána két napig ezt a szérumot használtam.
Szóval annak ellenére, hogy nagyon drága termék fontos esemény előtt szerintem teljesen megéri beleinvesztálni, bár én nem leleltem rá, hol lehet még kapni. Lehet mert majd dobnak ki a piacra olyat, ami már a 2020-ban megújult szérumot fogja tartalmazni, nem tudom.
Az illata pedig...isteni, imádom. Meghozta a kedvem a szérumhoz, úgyhogy azóta reggel-este használom remélem annak is lesz legalább fele ennyire átütő eredménye.

Crest 3D White Luxe Glamorous White Toothpaste

Crest 3D White Luxe Glamorous White Toothpaste
2022. január 10.

Amennyire bevált nálam a márka fehérítő matricája, annyira nem működik ez a fogkrém. Pedig az ára nem csekély, emagon 5000 Ft-ért jutottam hozzá. Nekem nem fehérít, sőt a fogaim fehérségét sem tudta megőrizni a matrica használata után, igaz kávézom de nem dohányzom és vörösbort sem fogyasztok. Sajnos visszasárgultak úgyhogy a következő matricázás mellé biztosan maradok az Elmex sensitive whiteningnél.

Eucerin DermoPure Fedőstift

Eucerin DermoPure Fedőstift
2022. január 8.

Nagyon jó termék szerintem, ahogyan az egész Dermo pure termékcsalád! A szín az én bőrömtől csak egy picit üt el, de alapozóval eldolgozva ez nem feltűnő. Valamennyire szárítja is a patikat, gyorsabban begyógyulnak ha használom. Biztosan újraveszem ha elfogy.