floracska6

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Matrix Total Results Keep Me Vivid Pearl Infusion Shampoo

Matrix Total Results Keep Me Vivid Pearl Infusion Shampoo
2021. január 23.

Szulfatmentes sampont kerestem tartós egyenesites miatt. Eddig a Schwarzkopf Bonacurt hasznaltam de ez sokkal jobb! Sokkal puhabb lesz utána a hajam még úgy is hogy nem használom a balzsamját. Nagyon jók a Matrix termékek, erre már sokadszorra jövök rá.

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen
2021. január 21.

Szeretem az Yves Rocher hajápoló termékeket de a Városi hatások fedőnevű páros nem vált be nekem! Míg a többinél azt vettem észre, hogy hidratálták a töredezett hajamat, ennél a balzsamnál azt éreztem, hogy még szárazabb tőle kb. a hajam. Nem vált be, és még drágább is, mint a többi úgyhogy nálam nem újravevős.
Egy pozitívuma, hogy az illata nagyon jó!

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2021. január 20.

Mostanában sok drága krém patikat okozott nálam mert nem szívódtak be normálisan így úgy voltam vele vissza a kezdetekhez! Ezt a krémet használtam ugyanis évekkel ezelőtt amikor még mit sem törődtem az arcápolással.
Meglepő a sok negaítív vélemény, nekem pikk-pakk beszívódik ez a krém és ahhoz képest, hogy 1500 Ft maximálisan feltölti az arcom. Nincs utána húzódás de zsíros érzet sem. Számomra nagyon jó kis krém, főleg ennyi pénzért.