floraligeti

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem

Milva Kinin Sampon

Milva Kinin Sampon
2020. február 23.

Nagyon sokáig nézegettem ezt a termékcsaládot a neten. Olyan jókat írnak róla de az süni nagyon nem volt szimpatikus a csomagoláson. Olyan hatást kelt, mintha köze lenne a termékhez, tudjátok, mint a tehénnek a tejes dobozon. Majd végső elkeseredésemben, mikor már darabokra tört a hajam, csak megrendeltem és vártam a csodát. Kellemes az illata, az ára is szuper, kedvesen küldtek egy rakat ajándék mintát és azt írták, ha szárít, ha gubancolódik tőle a haj, semmi gond, csak a tisztulás jele, használjuk tovább. Így is lett és 2 hónap használat után, mikor már sebesre szárította a fejemet (igen, a balzsammal együtt) és a csontszáraz hajam darabokra tört( még sosem volt ilyen rövid és rossz állapotban) bedobtam a kukába. Kérdem én, hogy a manóba lehet róla mindenkinek ilyen jó véleménye? Ufo vagyok hogy csak nekem nem jó? Na mindegy, szerintem vigyázzatok vele. Életemben nem pontoztam így le terméket.

Essence Frame For Fame Szemhéjmatrica

Essence Frame For Fame Szemhéjmatrica
2014. március 5.

Nekem nagyon bejött, de hamar elhasználtam és most már sehol nem kapható. Ha valaki tudja hol lehet beszerezni a neten, megköszönném, ha megosztaná velem. :)

Signal White Now Fogkrém

Signal White Now Fogkrém
2013. február 14.

Meglepett a sok rossz vélemény, én dohányzok és kávézok mégis szép fehérek a fogaim. Biztos genetika is, de fogkrémek közül nekem ez vált be eddig a legjobban. Nem érdekel, ha a kék színe miatt látszanak fehérebbnek a fogaim, a lényeg, hogy azok. Az íze is jó, nem csípi szét a számat. Nekem ötös.