florcsiii

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sisley Nutritive Lip Balm

Sisley Nutritive Lip Balm
2023. június 9.

Nem rossz ajakbalzsam ez, csak ne kerüljön 26 ezer forintba. A termék amúgy teljesen illatmentes, sárgásszínű, elég sűrű. Nem adtak hozzá semmi spatulát, pedig elég mély a tartály, meg amúgy is, ne ujjal nyúljunk bele. Mivel egy árkategóriában van a La Mer ajakbalzsamával, ezért szerintem simán összehasonlíthatóak. A két termék egyébként nekem kb. egy szinten van, egy kicsit jobban szeretem a La Mer-t, mert annak van egy kis mentolos illata, hatásfokra egyébként nekem mindkettő jól teljesített. A Sisley-t én inkább lefekvés előtt kenem fel, mert kicsit testesebb és sokáig fennmarad, a La Mer meg hirtelen tűzoltásra is tökéletes. Ezt a balzsamot biztos, hogy nem venném újra, mert ennyit nem ér a La Mer-hez képest. Azért adok 5*-ot, mert ha nem hasonlítom semmihez, akkor amúgy ez nagyon jó kis balzsam ez, teszi a dolgát szépen.

La Mer Lip Balm

La Mer Lip Balm
2023. június 9.

Kezdjük ott, hogy ez a balzsam már 27ezer forint körül mozog. Rengeteget rúzsozom magamat, ezért az ajkaim ápolása nagyon fontos szerepet játszik nálam. Kipróbáltam szerintem a világ összes ajakbalzsamát, volt amit egy használat után kidobtam, mert arra sem volt jó, hogy "elkenegessem". Ezt megelégelve döntöttem úgy, hogy árkategóriát váltok és befektetek valami drágábba. Az egyik befektetésem ez volt, a másik pedig a Sisley ajakbalzsama. A termék maga elég egyszerű csomagolásban van, műanyag zöld tartály és rajta műanyag ezüst kupak. A kupak könnyen karcosodik, tök igaza van az előttem szólónak, bár én ennyi pénzért még egy spatulát hiányolok a csomagolásból. A balzsam egyébként könnyen használható, szinte íztelen és mentolos illatú és bizsergető is egy kicsit. Egy használat után az ajkaim tökéletes állapotban vannak, imádom használni. Ha valaki talált magának 5ezerért egy jó ajakbalzsamot, akkor ezt már nem kell megvennie, mert nem lesz jobb. Én nem bántam meg a vásárlást, mert már nagyon idegesített, hogy nem találok egy mindenben tökéletest, de most megvan!

Tom Ford Cherry Smoke EDP

Tom Ford Cherry Smoke EDP
2023. június 9.

A 3 cseresznyés TF illatból, nekem ez végzett az utolsó helyen. Az illat maga szerintem nagyon jó, ez a füst nagyon jól megy a cseresznyéhez. Ami miatt viszont nekem nem lett szerelem, az a tartóssága, rajtam 1-2 óra múlva teljesen eltűnik. Ha az egyik csuklómra ezt, a másikra meg az Electric Cherry-t fújom, akkor rajtam az Electric Cherry teljesen elnyomja ezt, nem is érzem. Viszont az előttem leírtakkal teljesen egyetértek, ezt egy férfin is simán el tudnám képzelni. Jó kis illat ez, de a tartóssága miatt nekem teljesen felejtős.