florcsiii

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Histoires De Parfums Blue Bottle 1.2

Histoires De Parfums Blue Bottle 1.2
2022. április 7.

Múltkor rendrakás közben találtam ebből a parfümből egy mintát, emlékeztem, hogy tetszett, de mikor kinyitottam, fuuuu rögtön tudtam, hogy ebből baj lesz. Nagyon hasonlít Tom Ford Soleil Neige illatához, ami életem top3 illata között van, kicsit talán édesebb. Másnap mikor munkába mentem, az egész mintát magamra borítottam (😂), mert úgy voltam, hogy ezt az illatot egésznap éreznem kell (kb. 0,7 ml volt a mintában, szóval nem volt nagy nyakon borítás). És éreztem is egésznap, nagyon tartós és a hatósugara is pont megfelelő. Érdekes, hogy az előző kommentelő környezete utálta, az én környezetem meg dicsérte, bár biztos, hogy nem egy "általános tucatillat".

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2022. április 7.

Nagyon szeretem a Baccarat Rouge 540-et, de irreálisan fújkálom magamra (mármint irreális mennyiségben). Én nem tudom miért, de ennél az illatnál nem érzem a határt, úgy öntöm magamra, mintha nem lenne holnap, szóval bocsánatot kérek a velem utazóktól (bár inkább a parfümfelhőben utazzunk, mint az izzadságszagban 😜). Szóval ez a nagy fújkálás azért annyira nem olcsó mulatság, ezért úgy gondoltam, hogy munkába jó lesz valami olcsóbb verzió is, ezért esett erre a parfümre a választásom. Nagyon jó kis dupe ez, de azért nem tökéletes. Tartóssága és a hatósugara nekem kicsit rosszabb, bár tizedébe kerül kb., szóval elfogadható. Illatban egyébként kb. 90%-os lehet a hasonlóság, ugyanúgy ott van az a jódós-gyógyszertári illat az elején, ami utána átmegy egy kellemes, meleg, fás-édeskés illatba. Az üvege brutál nehéz, ezzel simán leütöd a betörőt. Érdemes betárazni belőle, mert hullámokban lehet csak beszerezni.

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup SPF 20 Alapozó

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup SPF 20 Alapozó
2022. április 7.

Tavaly ősszel vettem ezt az alapozót, 2C2 Pale Almond árnyalatban, a Double Wear-ből is ez a színem, szóval vakon megrendeltem. Szerencsére nincs eltérés a kettő között, tényleg ugyanaz a szín. Az alapozó egy súlyos üvegben van, aminek a tetején műanyag kupak van és ennyi pénzért már alapból jön vele a pumpa is. Az üveg teljesen átlátszó, tökéletesen követhetjük az alapozó fogyását; a pumpája pedig tökéletesen adagol. Maga az alapozó: tökéletes finishe van, nem matt, de nem is csillogó; a fedése közepes, de szépen építhető és nincs illatosítva. Tartóssága tökéletes, izzadhatok, sírhatok, maszkot hordhatok, ugyanúgy minden fentmarad, de természetesen a telefont/zsepit/maszkot megfogja. Mostanság a száraz bőröm kezd visszatérni normálisba, de ez az alapozó nem szárítja tovább a bőröm, illetve nem is emeli ki a száraz részeket. Elég drága alapozóról beszélünk, szóval amikor megvettem, elvártam, hogy ilyen jó legyen, ahogy leírtam, de nem csalódtam.