florcsiii

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tom Ford Fucking Fabulous EDP

Tom Ford Fucking Fabulous EDP
2020. március 20.

Nem hazudok, ha azt mondom, hogy a neve miatt azonnal ki akartam próbálni. Amint volt lehetőségem, tesztcsíkra fújtam, akkor úgy voltam, hogy érdekes illat, de nem jó. Aztán magamra fújva egy sokkal kellemesebb illat lengett körül és tudtam, hogy ez nekem kelleni fog. Utána még párszor próbálgattam, mert ahhoz nem olcsó, hogy csak úgy megvegyem. Aztán egy akció keretén belül "reálisabb" áron tudtam hozzájutni és azóta is imádom! Szerintem nagyon különleges illat, ez tipikusan a vagy utálod vagy imádod, és ezt az itteni vélemények is szépen tükrözik. Amúgy brutál tartós, a ruháimon napok múlva is érződik. Mikor megvettem féltem, hogy mit fog szólni hozzá a barátom, mert ez nem az a tipikus csajillat, és azt mondta, hogy ez magasan a legjobb illat rajtam! Nekem nem is kell több, köszi TF!

Tom Ford Soleil Neige EDP

Tom Ford Soleil Neige EDP
2020. március 20.

Van több Tom Ford parfümöm is, de szerintem magasan ez a legjobb rajtam mind közül! A csomagolása, tipikus TF, fehér üvegcse, ezüst dobozzal. Az illat rajtam szuper tartós és szuper kellemes, bár azt hozzá kell tenni, hogy az illat kicsit "egyszerű", de mondjuk engem ez nem zavar.

By Kilian Le Rouge Parfum Lipstick Rúzs

By Kilian Le Rouge Parfum Lipstick Rúzs
2020. február 10.

Legjobb! 2 matt verzióm van: Dangerous és Prohibited színekben. Ez a rúzs az, ami ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megérné! A külső: masszív, méretes fekete tok, ami igényes gravírral van díszitve, maga a tok egy műalkotás; egyszerűen öröm kézbevenni. A rúzs maga a tökéletesség, akkor lennék korrekt, ha most visszamenőleg minden rúzs értékelésemet lehúznám eggyel, mert ez az 5*, a többi meg csak szeretne az lenni. Először is az illata, annyira erős és jó, hogy nekem az külön szerelem, állandóan lehet érezni, mintha be lenne parfümözve a szám. A színek brutál jók, nagyon érdekes, hogy a matt verzióban is vannak mikrocsillámok, amik még különlegesebbé teszik az egész rúzst. Az utóbbi időben visszafogtam a "szilárd" rúzs vásárlást, mert nem olyan tartós, mint a folyékony, de ez a rúzs ebben is kivétel, ugyanis ez brutál tartós és egyáltalán nem szárít. Nyomot hagy mindenen, de mikor kaja után belenézek a tükörbe nem látom a kopást, ha kopik is, azt gyönyörűen teszi. A saját darabjaimat Németországban vettem, nem tudom, hogy itthon kapható-e, de a By Kilian webshopján is rendelhető. A webshopon lévő színminták pedig nagyon élethűek, szóval nyugodtan lehet rájuk támaszkodni. ;)