florcsiii

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick

Sisley Le Phyto Rouge Long-Lasting Hydration Lipstick
2021. március 30.

Azt kell, hogy mondjam, hogy itt kezdődik A RÚZS, csupa nagybetűvel. Már a külseje mutatja, hogy itt bizony minőségi terméket vettél: piros bársonytokban van a rúzs, amely kívülről arany alapon zebra csíkokat kapott és mágnesesen záródik. A rúzs kialakítása is nagyon esztétikus, ez a sokszög felület az éleivel nagyon tetszetős. Ami meg magát a terméket illeti: csodás. Nekem a 42-es árnyalat van meg, ami egy kékes tónusú piros, egy kis fuchsiás beütéssel. Nekem telitalálat. A rúzst a kialakítása miatt nagyon egyszerűen lehet szépen és pontosan felvinni, ez nálam külön pluszpont. Nagyon jól pigmentált, egy-két húzással teljes fedést érhetünk el, a finishe szaténos matt. Tartóssága szerintem kiemelkedő, evést-ivást jól bírja, maszk használatot is egész jól, de a javítás is gyerekjáték. Engem ami a legjobban meglepett az a hidratálás, kb. minden rúzsra rá van írva, hogy húú ez nagyon hidratáló, nem is szoktam már elhinni nekik, de ez tényleg hidratál! A legtöbb esetben több órákat (5-8) van rajtam a rúzs és nincs semmi húzódás, kiszárítás, semmi! Nagyon örülök, hogy megvettem, egyből a szívemhez nőtt.

Guerlain Santal Royal

Guerlain Santal Royal
2021. február 26.

Termékmintát kaptam Guerlain-os vásárlásom után. A márkaképviselőnő volt olyan kedves és megmutatta nekem a készletet, hogy választhassak én. Rögtön megakadt a szemem a fekete-arany papírdobozon. Hogy őszinte legyek erről a parfümről sosem hallottam, valahogy elkerülte a figyelmemet. Hazaérve egyet fújtam a csuklómra és ez olyan reakciót váltott ki belőlem, hogy fel is csaptam a laptopot, hogy akkor itt most vásárlás lesz. Egész este ebben a nagyon jó kis szantálos illatban fürödtem, úgy éreztem, hogy ez egy olyan illat, ami kb. 90%-ig én vagyok. A tartóssága szerintem nagyon jó, reggel felfújva este is érzem; a hatósugara is teljes mértékben rendben van. Én sem tudom elképzelni férfiakon, de erről tényleg csak úgy lehetne nyilatkozni, ha érezném valakin. Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az illatot, mert tényleg nagyon közel áll hozzám és az is tetszik, hogy annyira különleges, hogy elvétve fogom érezni másokon. Az meg csak hab a tortán, hogy a hozzám legközelebb álló orrot is teljesen lenyűgözte.
Ja és egyes webshopokban a 75 ml olyan 25.000 körül mozog, azért ez nem túl magas ár egy ilyen kincsért.

Tom Ford Tubéreuse Nue EDP

Tom Ford Tubéreuse Nue EDP
2021. február 26.

Amilyen gyorsan megérkezett hozzánk ez a parfüm, olyan gyorsan ott is teremtem a parfümériában. Előre tudtam a nevéből, hogy valószínűleg ez az illat nem én leszek, de úgy voltam vele, hogy értek már meglepetések. Most nem ért. Ez az illat nagyon nem én vagyok, de ettől függetlenül írom a véleményemet. Maga az illat brutális hatósugárral rendelkezik, míg hazaértem, végig éreztem, ott volt velem, de semmilyen változást nem tapasztaltam közben, végig ugyanaz a virágos illat volt. A tartóssága is kiemelkedő, a kezemre is kértem egy fújást és papírcsíkra is, a papírcsíkot csak bedobtam a kabátzsebembe, miután rájöttem, hogy ez nem én vagyok. Kb. két hétig a zsebembe benyúlva az illat ott volt, ez szerintem szép kis teljesítmény. Mindenképpen egy minőségi illat és szerintem annyira különleges, hogy nem gyakran fog szembejönni velünk az utcán. 4 csillagot adok, mert nekem egyáltalán nem az illatom, de a minőségét és különlegességét szerintem nem lehet figyelmen kívül hagyni.