florcsiii

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tom Ford Soleil Flawless Glow Foundation SPF30

Tom Ford Soleil Flawless Glow Foundation SPF30
2019. szeptember 4.

Tom Ford szerintem eddig nem nagyon volt ott alapozók terén, mármint volt kb. 2 alapozója 3 színben és helló, aztán most úgy tűnik ő is meglovagolja ezt a "glow" vonalat és gyorsan ki is rukkolt új termékekkel, köztük ezzel az alapozóval. Én meg a hülye márkafanatista szépen rá is haraptam, meg az előző alapozói nem győztek meg, ezért egyiket sem próbáltam ki, ez meg azért szép visszajelzéseket kapott. Tamásunk végre kicsit kilépett a komfort zónájából és nem 5 színnel rukkolt elő, hanem kb. hússzal, azért ez sem húúdesok, meg főleg, hogy a 20-ból kb. 15 szín a világos emberekre van kitalálva, de haladás. Én örültem, mert egy szín kb. 5-féle tónussal jött ki, szóval itt tényleg mindenki megtalálja a hozzávalót. Az alapozó egy homokfújt súlyos üvegben van és pipettás adagolóval rendelkezik. Az adagoló egyébként eddig nekem tökéletesen működik, nagyon jó megoldás szerintem. A termék kellemes illatú, ami felvitel után rögtön elillan; nagyon híg és könnyű vele dolgozni, eddig minden primeremmel tökéletesen muzsikál. A fedése tényleg nagyon gyenge, de építhető és egy rétegben is szép a végeredmény, nem maszkszerű. Eddig a száraz bőrömet nem szárította tovább és a száraz részeket sem emelte ki. Összességében szerintem nagyon jó kis alapozó ez, tényleg minőségi minden tekintetben, bár el is kérik az árát rendesen.

Tom Ford Lip Lacquer Luxe

Tom Ford Lip Lacquer Luxe
2019. szeptember 4.

Nagyon régóta szerettem volna beszerezni, de sehol sem lehetett kapni (még Tom Ford üzletben sem). Én azzal kötöttem össze, hogy "botrány" volt belőle amerikában, hogy megveszel ennyiért egy rúzst és az applikátora beletörik az üvegbe (hozzáteszem a felháborodás teljesen jogos volt). És vissza is hívták őket egy időre, szóval úgy voltam Európába inkább be sem hozták ezeket :D. Azóta is néha lekerül TF hivatalos weblapjáról és nem mindig kerül fel az összes szín, véleményem szerint nem nagy tudomány jól legyártani egy ilyen terméket..Na de mindegy, nagy nehezen Amerikából sikerült beszereznem az Overpower árnyalatot, hát eddig még nem tört le az applikátora, de tény, hogy rohadt nehéz kihúzni. Az árnyalat maga kékes piros egy kis magentával, nekem nagyon tetszik. Az állaga nagyon híg, olyan mintha víz lenne, az YSL tatouage couture folyékony rúzsa ilyen még. Az illata, mint az Estee Lauder rúzsoké..értem én, hogy egy anyavállalat meg blabla, de azért gondolkodhattak volna az illaton 1 perccel többet is. A rúzs egyébként egy gyönyörű és súlyos üvegben van, ami alul átlászló, így a színre is lehet következtetni kibontás nélkül. Tartósságát tekintve átlagos, nem az a beton tartós, de azért fennmarad. Először nem voltam nagyon elájulva tőle, mert nagyon hamar lejött és kenődött, aztán kiderült, hogy MAC rúzs primerével nincsenek jóban; anélkül tök jól működik.Ivást simán bír, evésnél azért kopik rendesen, de teljesen vállalhatóan és rétegezni is gondnélkül lehet. Összességében, a rúzs gyönyörű, mind színben mind küllemben, a tartalom viszont átlagos - az árát nem feltétlenül éri meg. 4*, mert ez az applikátor baki szerintem egy ekkora cégnél a vicc kategória.

Tom Ford Lip Color Rúzs

Tom Ford Lip Color Rúzs
2019. augusztus 16.

UD.: Azóta megvettem még 4 árnyalatot: Spanish Pink, Jasmine Rouge, Pussycat (matt) és Fucking Fabulous (félmatt). A Spanish Pink vállalhatatlan, foltos, nem is értem a hype-ot körülötte, kb 1500 forintos rúzs szint. A Pussycat gyönyörű színű, jól pigmentált és extra tartós, az minden forintot megért. A Fucking Fabulous, ami egy limitált kiadás, kb. beszerezhetetlen, akkora becsben van nálam, mint ha a magyar korona lenne :D Matt fekete tartója van, ami extra gyönyörű, a beltartalom egy félmatt kékes piros szín, ami teljesmértékben én vagyok. A Jasmine Rouge egy kicsit félrenyúlás volt, ugyanis rendkívül hasonlít a fucking fabulous színéhez, talán kicsit rózsaszínesebb, ez 'sima' finishű, nem vagyok tőle elájulva, könnyen csúszkál és minden leszedi. Összességében azt tudom mondnai, hogy a matt-ok nagyon jók, hozzák az árért várt minőséget, de a fényes verzió annyira nem nagy durranás, marad a 4*.

2018.06: Imádom Tom Ford-ot, minden amit csinál tetszik, szóval nem volt kérdés, hogy a smink szekcióját is bevizsgálom. Ezen a területen még kezdő vagyok, egy rúzsom van eddig, Cherry Lush árnyalatban. A rúzs tokja letisztult és elegáns, nem is vártam mást tőle, igazából szerintem telitalálat. A rúzs pigmentációja erős, az illata kellemes. Sajnálom, hogy a TF felirat a rúd tetején van, ezért már el is tűnt :( Igazából maga a rúzs nekem nem nyúlt többet, sőt elég gyorsan le is kopik. Ezért csak ritkán szoktam utánanyúlni, inkább csak akkor ha leszaladok a boltba (amikor tudom, hogy nem eszem/iszom)...Ez azért elég nagy baj egy ilyen kategóriájú rúzsnál :D Mindenképpen ki szeretném még próbálni a folyékony matt verziókat, lehet azokkal több szerencsém lesz. Az elvakult imádatom miatt adok csak 4*-ot és nem kevesebbet.