Floree

Regisztráció dátuma: 2018. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2022. december 19.

2022. december 19.: Még mindig nagyon szeretem ezt a fésűt. Az igen nehezen kezelhető, vékony szálú hajammal nagyon kíméletes! Két éve vettem hozzá egy fésűtisztító eszközt, azóta meg takarítani is nagyon egyszerű. Nem deformálódott el, vagy tört le egyik foga sem. Örülök hogy anno megvettem!

2018. augusztus 9.: Másfél hónapja vettem egy drogériában, és kicsit félve tettem, mert nagyon drága volt ahhoz képest, hogy csak egy fésű. A gubancolódásra hajlamos göndör hajamra vettem, mert a hagyományos fésűkkel csak tépkedtem a hajam, pedig a legfinomabb mozdulatokat alkalmaztam. De ez a fésű valami csoda! Eddig nyűg volt a fésülködés, mostmár élmény! :D Nagyon szeretem, egyáltalán nem töri, húzza a hajamat. Azt hiszem ezentúl csak ezt fogom használni.

Biomed Vadgesztenye Krém

Biomed Vadgesztenye Krém
2022. október 24.

20 hetes kismama vagyok, és gondolkodtam hogy mivel kezelhetném a fájó jobb combomat (egy kialakuló visszér lehet az oka). A megoldást pedig a kompressziós harisnyában és ebben a krémben találtam meg. Még sajnos fáj a lábam így is, de kevésbé mintha nem kezelném.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2021. augusztus 28.

Nagy kiszerelésben van meg nekem, jól habzik és mennyei krémes finom illata van. Bőrömet nem szárítja (érdekes, az arckrémüktől viszont ragyásodom??).