Florencyta

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2017. június 9.

015 Vanilla Beige. Vékony rétegben viszem fel mindig, nagyon szépen alkalmazkodik a bőrömhöz. Egészséges hatást kelt, sokáig tart. Könnyen el tudom dolgozni, én ecsetet használok hozzá. A nap végén sem ül bele a kis ráncaimba, és nem kelti a tipikus maszk hatást. Élettel tölti meg az arcomat és nagyon kevés is elég belőle. A bőrt nem irritálja, nem mitesszerképző, nem zsírosodik tőle a bőröm.
Nagyon- nagyon szeretem a márkát, próbálok olyanoktól venni, amik nem kísérleteznek állatokon. Eleinte Essence-t használtam, de amióta picit jobban állok anyagilag áttértem teljesen a Catrice-re, amivel teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. június 9.

Nagyon szeretem, 005 Light Natural árnyalatban van meg. A szem alatti "puffadásom" eltüntetésére használom és nagyon szépen beválik. Könnyen felvihető, jó kis "ecset" jár hozzá, vékony rétegben is szépen fed, nem ül be a szem alá, szépen el lehet dolgozni. Egészséges látszatot kelt, nem szárad meg rögtön felkenés után, mint például az Essencenél vásárolt folyékony korrektor, ami szinten rögtön megszárad sárgára.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2017. június 9.

Nagyon kellemes állagú korrektor. Én a 010-es árnyalatot használom belőle, az Ivory-t. Hosszantartó, gyönyörű fedést ad, az alapozó felvitele előtt használom a pirosabb foltok és hegek eltüntetésére és nagyon jól végzi a dolgát. Ecsettel könnyen felvihető, szépen eloszlatható, egészséges érzetet nyújt és makulátlan bőrt. Egy ideig a szemem alatt is alkalmaztam az alapozó felé, azonban váltottam, mert nekem ott annyira nem vált be.