Flower1008

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal
2019. március 16.

Szép összetevők, finom citromos íz,jól fehérít! Mióta ezzel mosom a fogam, nem vérzik az ínyem.

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2019. március 16.

Látom sokaknak nem vált be, nekem viszont nagyon 😍 Tavaly augusztus óta használom és rengeteget változott a frizum jó irányba. Selymes, mindig tisztának és könnyednek érzem és fényes, sokan meg is dícserték. Már a fejbőröm sem viszket, mint korábban és minimálisan korpás csak. A hajmosást is ki tudtam tolni kb. 2 nappal, ezt eddig még egyik samponnál sem tapasztaltam. Nagyon jól habzik. Nekem 1 sampon kb másfél hónapra elég, de majdnem fenékig érő hajam van és kb 4 naponta kell mosnom(korábban már akár másnap is ráfért volna egy mosás). Nem mondom, hogy olcsó, de sok más ilyen árkategóriájú sampont láttam már, ami “natúr” meg “bio” stb., aztán tele volt káros anyagokkal, és adták elfelé mint a cukrot, ennek nyugodtan meg lehet nézni az összetevô listáját, egyszerű, de nagyszerű. Az illata nagyon természetes, nekem bejön.
Szóval ...nekem nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel a samponnal kapcsolatban, amíg lesz, ezt fogom használni, mert nekem nagyon sokat segített:)

Avon Arcecset

Avon Arcecset
2018. február 14.

Nagyon szépen el lehet oszlatni vele az alapozót, nem csíkoz. Remélem,hogy a sokadik használat után is jó lesz és nem és fog hullani a szőre.

Még nem régóta használom, úgyhogy majd updatelek,de eddig jónak bizonyult :)

Sajnos nem túl sokáig tartott az elégedettség, először elkezdett hullani a szőre (már csíkozott is), majd elengedte a ragasztás és kijőtt egyben az egész. (Látom nem én vagyok az egyetlen, aki így járt!!) Lepontoztam!