FNina

Regisztráció dátuma: 2015. október 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Aloe Vera & Selyem Kézápoló Mousse

Isana Aloe Vera & Selyem Kézápoló Mousse
2019. március 13.

Nagyon nagy csalódás. Csak az ára és a kiszerelés vonzó, de ha sima testápolóval tölteném fel az adagolóját, azzal is többre mennék. Folyamatos használata mellett is állandóan száraz a kezem.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2016. november 11.

Ne vedd meg!! Ez a legjobb döntés, amit valaha meghozhatsz ezzel szempillaspirállal kapcsolatban. Kuponos napokon vettem, pedig eredetileg a nagyra értékelt testvérét szerettem volna, de elvarázsolt az új kiadás körüli reklám és az értékes olaj kifejezés elvakította az ítélőképességem, a keféjét is jónak ítéltem meg az üzletben, hagytam magam, és belevágtam a kalandba, pedig a kísérleti jellegű vásárlásoktól mindig próbálom megkímélni magam, és az idegeimet.
A legsz.rabb 400 forintos kínai spirált is többre tartom ennél a vacaknál! Talán egyetlen előnye, hogy szép hosszú pillákat lehet vele elérni. A fejét egy kozmetikai törlőben letörölve fedeztem fel, hogy nagyjából másfél borsónyi festék tutira visszaköszön a kefén alapos lehúzogatás után is, ami semmiképp sem optimális a szempillák festésére. Olyan precízen tapaszt össze 3-4 pillát, hogy azok valóban meg is vastagodnak egyből ettől a negédes násztánctól, amire ez a szempillafesték kötelezi őket. Az semmi, hogy összetapasztja őket, szét se lehet választani sokszori újrafésülésre sem, az má' úgy marad, ha egyszer felkented. Na de a legjobb a finise! (she?) Ez a festék kérem nem szárad meg soha! Egész végig marad egy ragacsos, nekem gumirétegre hajazó valami a pilláimon, botrány, ha összenyomom az ujjaimmal őket, úgy is maradnak. Aki valaha érzett vonzalmat ilyen extrém dolgok irányába, annak mondjuk ajánlom! Vízzel valóban le lehet oldani, nem kell hozzá sminklemosó, csak az arcon szétterülő fekete réteget célszerű utána azért mégiscsak egy micellás vízzel áttörölgetni.. Úgy vágnám ki a kukába ezt a valamit, hogy szét is törne, de vérzik a szívem közben, hogy még ennyi pénzt is adtam érte, pedig tudom, hogy soha többet nem akarom felkenni a szempilláimra. Eladó esetleg.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2016. november 10.

Egyik aktuális kedvenc! Nagyon bőrhibás bőrre nem ajánlom, mert tényleg közepes a fedése, ellenben más közepes fedésű alapozókhoz képest ő nekem "csodaszer". Nincs maszkos hatása, nagyon szépen egységesíti a bőrömet, egy hosszabb nap után is jó érzés a tükörbe nézni, amikor őt viselem az arcomon. Hátránya valóban, hogy átfénylős bőrűek csak matt primerrel, vagy púderrel használhatják, nekem is mindig fénylik tőle az arcom (mondjuk mástól is, ez nem az alapozó hibája), amit azért kordában kell tartani. Felkenve én a fényvisszaverő pigmenteket nem látom, de a nap folyamán, amikor összeérik kicsit a dolog az arcomon, akkor szépen ragyog. Nem csomósodik, nem púderes a felvitel után, ellenben elég folyós állagú, könnyű textúrájú, de nekem ez teljesen bejön! Árban a L'oreal perfect match-hez tudom hasonlítani, rendelkezem mindkettővel, én a Bourjois-nak adnám az aranyérmet kettejük közül.