fnoori

Regisztráció dátuma: 2015. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Pupa Volume Rúzs

Pupa Volume Rúzs
2019. december 12.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a rúzst. Már a csomagolása is igazán szép és minőségi. Nagyon krémes az állaga ennek köszönhetően pedig jó viselni, nem szárít és szépen kenhető. A fényes, krémes állaga miatt viszont nem a legtartósabb rúzs, evés-ivás után azért újra kell kenni, de ezt leszámítva igazán klassz rúzs. Ár-érték arányban megéri a pénzét.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2019. december 12.

Tesztelésre kaptam a terméket. Szép pillákat csinál, nem pereg le és egészen sokáig kibírja. Azonban rengeteg terméket vesz fel a kezdetekben, aminek köszönhetően nem lehet szépen felvinni és pókláb hatást kelt, idővel azért javul a helyzet, de így csak 4 csillagot tudok adni.

Rexona Invisible Black&White Compressed Deo Spray

Rexona Invisible Black&White Compressed Deo Spray
2018. október 12.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, az izzadásgátló hatásával nekem nem volt problémám, alapvetően nekem nem jöttek be a rexona deo-k, de ez nem rossz, átlagosnak mondanám, de egy hosszabb napot azért nem bír ki. Az illata kellemes, illetve a kiszerelése is nagyon praktikus, és a fekete ruhákon se hagy nyomot. Azt, hogy ugyanaddig kitart e mint egy normál deo, még nem tudok nyilatkozni, de egyenlőre jónak tűnik.