fodornoncsi

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2019. július 9.

Természetesen én vagyok az a lúzer, aki hetek óta dühöng azon, hogyan lehet ennyire borzasztó a Balea micellás vize, erre megveszi törlőkendőből is azt... Csíp ez is, ragadós érzést hagy az arcon. 2 csillag, mert a nem vízálló sminkemet leszedi, és jó nedvesek a kendők.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. április 4.

Egyszer vásárolok krémmániázás nélkül, akkor is egy ilyen borzalmat fogok ki :(. A szememet nagyon csípi, habzik, ragacsos érzetet hagy. Legalább a sminket szépen leszedi (mondjuk csak szempillaspirált használok többnyire), de ilyen velejárókkal sajnos kritikán aluli.

H&M T-Shirt EDT

H&M T-Shirt EDT
2019. január 28.

Én is vadásztam rá, mint vivcsusz (egyébként a Váci utcai üzletben találtam), mert ez valami isteni!
Egyik illat sem tetszett a kollekcióból, mind olyan műnek hatott, érződik rajtuk, hogy nem minőségiek az összetevők. Így teljesen letettem a márka parfümjeiről, egészen addig, míg az Arénában nem találtam meg ennek az illatnak egy eldugott teszterét. Kicsit hasonlít a Chloé illatára (aminek hatalmas rajongója vagyok), no nem illatjegyekben, hanem jellegében. Tisztaság (én nem is simán T-shirtnek, hanem White T-shirtnek neveztem volna el), könnyedség, letisztultság. Ez egy hétköznapra való parfüm, amikor nem akarunk flancolni, csupan egyszerűen jól akarunk festeni.
Sokan dicsérték már rajtam, mióta használom, volt, hogy konkrétan körbeszaglásztak. :D Annyi biztos, én is folytatom a vadászatot rá!

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ