FodorPapBarbara

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Benton Snail Bee High Content Skin

Benton Snail Bee High Content Skin
2020. október 13.

Ez az a tonik ami önmagában is nagyon megállja a helyét. Reggel és este is szoktam használni. Nagyon szépen hidratál és előkészíti a bőrt.
Nem okoz pattikat, hmar beszívódik.
1 csillagot vontam mert ez a pumpa adagoló nekem annyira nem vált be.

It's Skin Power 10 Formula Vc Effector

It's Skin Power 10 Formula Vc Effector
2020. október 13.

Nem fogom újravenni. Voltak ennél jobb szérumaim is. Nem mondom hogy rossz mert nem csinál pattanásokat, hamar beszívódik, egy könnyű textúrájú szérum, de én nem vettem észre halványítást sajnos. Használtam tiszta C-vitaminos szérumot is, hát azért az másabb mint ez. Ebben nem lehet sok C-vitamin.
Közepesre értékelem mert nem okoz gondot, de szerintem kicsit olyan semilyen, ahhoz viszont drága.

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2020. október 13.

Jó kis tonik, bár nem csodaszer, mondjuk egy toniknak nem is kell annak lennie. Én csak heti 2x használom általában a hámlasztós napjaimon, ha többet használom kicsit szárad tőle a bőröm. Ez a fújós adagoló nem annyira praktikus, így mintha több fogyna belőle. A márkának van az AC Collection-je amelyet kifejezetten pattanásos és érzékeny bőrre fejlesztettek, és az az AC tonik nekem jobban bevált. Abban is van AHA/BHA kis mennyiségben, de van benne centella is. Azt napi szinten használtam és nem szárított plusz tényleg levitte a pirosságot. Azt előbb újravenném mint ezt.

4 csillagot kap, mert nem rossz, de nem hiszem hogy megveszem újra.