FodorPapBarbara

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask
2020. február 20.

Nekem nagyon bevált. Így télen simán beszívja a bőröm, nem maszkos a hatás egyáltalán. Nyáron kiváncsi leszek, hogy fog működni. Már sokadik cosrx termékem, de még nem igen csalódtam bennük. Pattanásra hajlamos bőrömön sem okoz pattikat.

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2019. október 29.

Na hát ez volt az a termék, amit eléggé szkeptikusan rendeltem meg. Ahogyan azt előttem is mondták, sajnos nem jó minden fajta pattanásra.
Én is úgy kísérleteztem, hogy több típusú pattira raktam. Az én bőrömön leginkább ezekkel a nagyon mélyen lévő gennyes ragyákkal bánt el a legjobban, amin meg is lepődtem, mert pont azt vártam hogy ezekkel nem fog tudni semmit kezdeni. Viszont csak akkor szívja ki a gennyet ezekből a pattikból ha az már valami miatt megnyílt, viszont akkor elképesztően hatásosan. Komolyan mondom 5 nap alatt eltűntek az arcomról ezek a mélyen lévő göbök, amik egyébként hetekig nem tudnak felszívodni.

Plusz pont hogy a tapasztól nem tudod piszkálni az arcodat, ami nekem nagy probléma, szóval ebből a szempontból is nagyon jó.
Biztosan újra fogom rendelni, mert bevállt. -1 csillag az ára, mert szerintem azért egy picit drága, de legközelebb 5-ös pakkban fogom rendelni. Illetve az hogy tényleg vannak pattik, amikkel nem tud mit kezdeni.

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence
2019. október 29.

Azt hiszem megtaláltam a kedvenc márkámat. Nekem nagyon sok pluszt ad a rutinomba ez a kis eszencia, amit egyébként a vízhiányos bőrömre vettem. Nagyon könnyed ,a bőröm pillanatok alatt magába szippantja. Szabályosan feltölti még a legkisebb bőrhibáimat is, és mintha a pórusaim is eltűnnének. A kiszerelés óriási, így ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Minimum összetevő lista ami szerintem szuper. Megérdemli az 5*-ot.