Fodri

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo

Wella Professionals Elements Renewing Shampoo
2018. január 7.

Nagyon jó az illata, remekül habzik. Hajmosás után viszont mindig úgy éreztem, mintha hagyna egy nehezebb réteget a hajamon, mintha nem tisztítaná meg teljesen a fejbőröm. De elvoltam vele, mert összességében ezzel a samponnal elég volt heti 1x hajat mosni, nem éreztem zsírosabbnak a hajam 1 hét után sem, mint mosás után közvetlenül. Viszont minden hajmosás után egyre korpásabb lettem, ami nem volt jellemző korábban, de adtam neki időt, hátha megszokja a fejbőröm. Sajnos nem így lett, kb. 3 havi használat után kidobtam, mert a végén már úgy néztem ki, mint akinél állandóan havazik.

Real Techniques Retractable Lip Brush

Real Techniques Retractable Lip Brush
2016. július 14.

Fantasztikusan praktikus, igényes, szép kivitelezésű darab. Jól védi a kupakja, tényleg táskába bedobós. Az ecset jó minőségű, nem csíkoz, nem szúr, nem kemény, nem hagy el szálakat használat közben és utána sem. A mérete is pont ideális. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :) 5*

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Szempillaspirál
2016. július 14.

Ez a szempillaspirálok non plus ultrája, minden túlzás nélkül. Nem tudom, mit tud a márka, amitől olyan tökéletes spirálokat sikerül alkotniuk, de tényleg a legjobbak, ez pedig véleményem szerint a legjobban sikerült darabjuk. Dúsít, hosszít, nem ragaszt, nem csomósít, nem pereg le, tartós, szép színe van, nem gyengíti a pillákat, nem hullanak ki tőle. Csak pozitívumot tudok róla írni - a borsos árát leszámítva. Viszont annyi megnyugtat, hogy tudom, sokáig elég lesz. Sajnos ha az ember ezt egyszer kipróbálja, akkor a többivel már sosem lesz elégedett. :D 5* :)