fokyandi

Regisztráció dátuma: 2018. október 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. október 6.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Diesel Zero Plus Masculine

Diesel Zero Plus Masculine
2021. december 30.

Jöttem én is dicsérni. Volt úgy 20 évvel ezelőtt egy barátom és ezt használta mindig, ez volt az ő illata. Nagyon szerettem én is, mai napig felismerem, mert úgy beégett az illat az orromba/emlékezetembe.
Igen, ez egy köztes illat: nem egy olcsó fújkodós dezodor, de nem is egy kifinomult márkás parfüm. Nekem anno azért is tetszett, mert nem a szokványos férfias sportosan friss illat volt, hanem egy mélyebb, fűszeresebb illat. Nem volt ez olyan rossz.

L'Oréal Paris Infallible Anti Fatigue Primer

L'Oréal Paris Infallible Anti Fatigue Primer
2021. december 30.

Igen, ez valóban narancssárga arcot csinál az amúgy világos arcbőrömből. Olyan, mintha több árnyalattal sötétebb bb krémet kennék fel, csak ez nem mattít. Ha vicces akarok lenni, azt mondanám sárgarépával bekentem a fejem.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Perlen Serum

Neutrogena Hydro Boost Aqua Perlen Serum
2021. december 30.

Huhh, végig olvasva a véleményeket, én meg se vettem volna ezt a terméket. De csakazértis ki akartam próbálni, így megvettem - és milyen jól tettem.
A valaha kombinált bőrömön érzem az öregedést. Hamarabb kiszárad, megereszkedik, ráncosodik és bizony fénytelen lesz. Nem győzök hidratálni és arcolajokat, tápláló, gazdag krémeket használni. Erre jön még az utálatos arcmaszk, ami viszont minden nedvességet felszív a nap végére (ebben dolgozom egész nap).
Alapos arctisztítás után felkentem ezt a szérumot és gyönyörű bőrképet adott. Mintha egy átlátszó primert használtam volna, olyan sima lett az arcom. Nekem nem csípi a bőröm. Nagyon kényelmes viselet, tettem rá nappali krémet (L'Oréal extraordinary oil cream) és finom puha bőröm lett, ami nem fénylik, szépen beszívódott.
Biztos, hogy elhasználom, nekem nagyon tetszik ez a termék.

2 ÖSSZETEVŐ