fomnaba

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Casting Crème Gloss Glossy Princess Hajszínkrém

L'Oreal Paris Casting Crème Gloss Glossy Princess Hajszínkrém
2020. október 11.

Melírral szőkített, vékonyszálú, sötétszőke (szürkés) alapszínű hajam van. Korábban a töve aranyra volt feste, a vége világosra (pár éve az ombre volt a sláger), de így a lenövő középtónusú mindig kisárgult. Alapból is van némi vörös pigmentáltságom (örököltem, anyu vörös), így mindig sárgulok. Úgy döntöttük innentől tövet nem festünk, hanem csak szőkítünk (balayage és sima melír vegyítve), azonban pár hét alatt besárgulok, és utálom, hogy nem homogen az egész vagy ha nem is homogén, akkor legalább olyan katalógusos természetes lenne. Az enyém csak csúnya, azért 3 hetente meg nem szeretnék fodrászhoz járni . A fodrászomhoz nem jutottam el, hogy csináljon vele valamit, hanem hirtelen felindulásból megvettem ezt.
A tövét, ami natur aranyas-vörösesre szívta, de megszárítva nem vészes. Kicsit homogénebb lett, ami abszolút pozitív. Tetszik a végeredmény, jó, hogy nem a mandulát vettem, szerintem azzal szürke lett volna. Az erősen igénybevett hajat viszont erezhetően szárítja festes közben, ezért a e ⭐⭐⭐.

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon
2020. március 21.

Az ára jó, de semmit nem ér. Sajnos nekem ugyanolyan sárga maradt a hajam tőle. A Schauma jobb.

The Body Shop Olívás Testvaj

The Body Shop Olívás Testvaj
2020. február 7.

Ajándekba kaptam anyósomtól karácsonyra és nagyon örültem neki. Kb 2 hét után iszonyú pattanásos lett az arcom. Pint akkor kezdtem el használni az Yves Rocher micellás vizét, biztos voltam benne, hogy attól. Aztán a téli testápolós rutinból kihagytam az arcom és pattanás volt nincs. Ja, és ne úgy képzeljétek, hogy 1-2 volt, tele volt az orcán, homlokom, állam, iszonyú volt. Emiatt egy csillag, megha a lábamra és könyökömre tudom is kenni. Hasznaltam eddig kb. 10 ilyen márkájú testvajat, eddig ez az 1okozott ilyet.