fonalaslany

Regisztráció dátuma: 2017. november 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dorka Szappan Fahéjas Truffle Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Fahéjas Truffle Kecsketejes Szappan
2019. július 14.

Ez a reggeli élénkítő szappanom :) reggelente arcmosásra használom, felpezsdül tőle a bőr, az illatának és a radírozó hatásának köszönhetően. Kifejezetten tetszik a markáns fahéj illat. Zuhanyzáshoz az édesmézes mellé használom 3-4 naponta, kvázi bőrradírként, nem szárít, kicsit pezsdíti a vérkeringést.

Dorka Szappan Bence Kence Arc- és Testvaj

Dorka Szappan Bence Kence Arc- és Testvaj
2019. július 14.

Szuper hidratáló (főleg olyankor használom, ha extrán száraz a bőröm), be szoktam vetni érdes bőrre is, pl könyék, kézfej, talp. Kicsit nehezen szívódik be, sokáig érezni, hogy képez egy kis réteget a bőrön, így inkább este használom. Felveszi a harcot a meleg, vagy irritáció okozta kipattogzással. Fő érv mellette, hogy semmi plusz összetevőt nem tartalmaz.

Dorka Szappan Édesmézes Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Édesmézes Kecsketejes Szappan
2019. július 14.

Csak a pálmaolaj miatt nem tudok 5 csillagot adni.
Egyébként családilag a kedvenc szappanunk, először a fiam húzta be magának, kíváncsi is voltam, mert érzékeny, mindenféle kipattogzásra hajlamos bőre van. Tartottam is töle, hogy ez fokozódni fog szappan használatával, de pozitív csalódás ért, a meglévő irritációk apránként múlnak (A makacsabbakat pluszban a Bence kencével is kenjük), a bőre kb olyan puha mint baba korában volt.
Felnőtt szemmel a krémessége, illata, habzása fogott meg, és az, hogy elvétve kell csak testápolót használni utána. Nem érzem azt, hogy csikorgós lenne a bőröm, szépen tisztít, de megtartja a bőr puhaságát.