FooZoGo

Regisztráció dátuma: 2017. december 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 18.
Bőrprobléma: -

Charlotte Cosmetic Aloe Vera Natural Aloe Cool Gel

Charlotte Cosmetic Aloe Vera Natural Aloe Cool Gel
2017. december 28.

Jól hűsít, frissít és gyorsan beszívódik, illetve egy kicsit jobb az érzés utána, mint az Aloe Creme-nél, de annak az illata is jobb, ez elég tömény, erős és csípi felvitelkor egy kicsit a szemem, ahogy odaáramlik az illata.

De nekem ebből az Aloe Creme vált be maximálisan. Egyszerűen imádom, ár-érték arányban is tökéletes.
Pozitívum: egy éjszaka alatt csodákat művel, - NAGYON puha lesz az arcom tőle, - gyorsan beszívódik, nem nehezíti el az arcom és nem leszek tiszta zsír és fény - ára elképesztően kedvező (csomagban; gél, krém, tusfürdő, sampon- meg pláne megéri, talán 2000.-Ft körül van egyben)
Negatívum: - kifejezetten száraz részeken nem segít, - fényesít, - ha viszonylag sokat kenek magamra, akkor lesz az igazi

Charlotte Pharmalone Aloe Krém Arc- és Testápolásra

Charlotte Pharmalone Aloe Krém Arc- és Testápolásra
2017. december 28.

Egyszerűen imádom, ár-érték arányban is tökéletes.
Pozitívum:
- egy éjszaka alatt csodákat művel
- NAGYON puha lesz az arcom tőle
- ára elképesztően kedvező (csomagban; gél, krém, tusfürdő, testápoló, sampon- meg pláne megéri, talán 2000.-Ft körül van egyben)
Negatívum:
- kifejezetten száraz részeken nem segít
- fényesít
- ha viszonylag sokat kenek magamra, akkor lesz az igazi

Pharmatheiss Szempillanövesztő Szérum

Pharmatheiss Szempillanövesztő Szérum
2017. december 27.

D r á g a. Nagyon. Akkor már inkább maradok az Alverde szempillanövesztőknél, humánusabb árral és hatásossággal.
Viszont sokáig elég legalább...már kb. 4 hónapja használom.
Én szempillára és szemöldökre is használom egyaránt.
Önmagában nem sokáig használtam, úgyhogy pontos eredményekről nem tudok beszámolni, de valamennyit szerintem számított azért.