Best of Beauty 2019

force

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2019. június 9.

Először amikor teszteltem nem tetszett, így hanyagoltam is nagyon sokáig. Most, hogy egyre több flanker napvilágot látott, gondoltam teszek vele egy újabb próbát. Szerintem marha jó illat, édes, klassz tartóssággal. A flankerek is jók (Floral, EDT-t teszteltem eddig). Nehezen tudnék köztük választani. Ami visszatart a vásárlástól, az egyértelműen az ára, főleg az eredetinek. A Floral, az EDT és a Couture már jobb áron beszerezhető. Jár az 5 csillag, mindenképp.

Guerlain Terracotta Le Parfum

Guerlain Terracotta Le Parfum
2019. május 26.

Most kifejezetten jó áron lehet hozzájutni online parfümériákban, így gondoltam teszek vele egy újabb próbát. Régebben már szagoltam, arra emlékeztem, hogy jó kókuszos, de a mostani tesztelés után rájöttem, hogy annyira speciális illat, hogy biztosan nem fújnám magamra sokszor, és hamar megunnám. Így biztosan nem fogok most beújítani belőle. Egyébként Lys Soleia második felvonása. Szép-szép, de nem túl eredeti, és eléggé unalmas.

Gucci Guilty Pour Femme EDP

Gucci Guilty Pour Femme EDP
2019. május 26.

Az ára és az eredeti verzió miatt sok figyelmet nem fordítottam rá eddig, de tegnap hirtelen ötlettől vezérelve lekaptam a polcról a D-ben és teszteltem. Sokkal jobb, mint az elődjei, az üvege is nagyon szép, jól áll neki ez a szín. Valahogy jobban egyensúlyban vannak ebben a parfümben az illatjegyek, egyik se túl domináns. Kellemes, púderes, de nem unalmas, van benne valami amitől kifejezetten érdekessé válik. Megéri az öt csillagot, hiába drága, hiszen előbb-utóbb úgyis csökken majd az ára.