force

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. augusztus 25.

Müllerben már kapható. Ezt végre egyértelműen meg lehet különböztetni a többi társától első ránézésre is.
Az első gondolatom az volt ezzel a parfümmel kapcsolatban, hogy tényleg emiatt szűntették meg a 2017-es verziót?!
A fejjegy rettentően friss, már-már van benne valami mentolos frissesség is. Nem lehet külön-külön kiérezni a virágokat. A leszáradása viszont már jobban hasonlít az anyaillatra, pont azt fújtam tegnap magamra, így egyértelműen meg tudtam állapítani ezt a fajta hasonlóságot. Azt nem tudom, hogy beszerzős lesz vagy sem. A 2017-es verzióhoz se nagyon nyúltam még, mert az én fejemben inkább téli illat (tegnap valahogy kedvet éreztem hozzá, de nem tudott +20 fokban nagyon kibontakozni) na már most tél az nem sűrűn van napjainkban. Ezt a változatot inkább tavaszi-őszi parfümnek érzem. Kap most egy hármast, aztán majd kiderül.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Gucci Flora Gorgeous Gardenia
2021. augusztus 22.

Semmi különleges. Az üvege szép, az illat egy jellegtelen semmi. :(
Két csillagot kap, de csak az üveg miatt. Ejnye Gucci!

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2021. augusztus 20.

Kétszer teszteltem eddig. Egyszer tavaly, amikor megjelent, utána pedig idén tavasszal. SEMMIRE nem emlékszem az illatából. Annyi maradt meg belőle, hogy 1 óra után nyomtalanul eltűnt a bőrömről. Ez tényleg egy Valentino? Nevetséges.