force

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 25.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Jean Paul Gaultier Scandal Absolu

Jean Paul Gaultier Scandal Absolu
2024. május 18.

Amennyire vártam, sajnos akkora nagy csalódás is lett belőle. Az eddigi idei újdonságok közül ez volt az egyik ami legjobban mozgatta a fantáziámat, de sajnos bármiféle fantáziát mellőztek belőle a készítői. :( Nem kellemetlen, de ez is a vótmá' kategóriába tartozik. Vótmá' bizony, hiszen az Alien Goddess-t és az eredeti Scandal-t ötvözték. Kb. hasonlót lehetne elérni akkor, ha ezt a két parfümöt egymásra rétegeznénk. Nem gondolom, hogy tavaszi-nyári parfüm lenne, szerintem kicsit idétlen, hogy épp most jelent meg. Ez inkább őszi-téli parfüm, jobban jártak volna vele ha nyár végén/ősz elején dobják a piacra.
A fantáziának egyes jár, a tartóssága kap egy kettest. Átlagolás után felfelé kerekítek mert vannak ennél sokkal rosszabb parfümök is, de ez akkor is egy teljesen felesleges kiadás.

Zara Hypnotic Vanilla EDP

Zara Hypnotic Vanilla EDP
2024. április 24.

Még szeptemberben vettem teljesen hirtelen felindulásból a Supreme tesójával együtt.
Nem igazán foglalkoztam az elmúlt 5-8 évben a Zara parfümökkel, de sokat olvastam róluk szeptember elején és úgy döntöttem, egye-fene, teszek velük egy próbát. Nagy meglepetésemre tényleg jó és tartós parfümöket kezdtek el gyártani.

Bár egyértelműen drága és népszerű parfümöket másol le a cég, mégsem tudom őket hibáztatni emiatt, hiszen legalább nem kamuznak erről.
Ez egy baromi tartós, jól projektáló nagyon kellemes illat. Egyértelműen jár neki az 5 csillag. Voltaképpen ezzel a parfümmel indult el az a lavina nálam, hogy igyekszem az összes ilyen üvegbe zárt parfümjüket tesztelgetni. Van néhány nagyon jó köztük.

Marc Jacobs Daisy Wild EDP

Marc Jacobs Daisy Wild EDP
2024. április 23.

Sajnos ő egy nagy-nagy csalódás. Banánvirág, makadámia? Tudhattam volna, hogy ezek csak az okos marketing részét képezik. Ez egy totál jellegtelen, friss lötty. Az eredeti Daisy csak halványan lebeg valahol a háttérben. Baromi nagy 1-es.

Kezdem azt érezni, hogy a mostani újdonságoknál még a Zara parfümjei is érdekesebbek, kiműveltebbek. Még akkor is, ha azok népszerű és drágább parfümök koppincsai.

1 MÁRKA