ForestNymph

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Nivea Straight Forming Spray Hajlakk

Nivea Straight Forming Spray Hajlakk
2020. január 7.

Nem jó. A hajat nagyon elnehezíti, lelapítja. Nem finoman permetező, hanem fúj mint a dezodor, köpköd is. Egyedül az illata lenne jó, mert nem olyan fullasztó erős, nem húzom magam után egész nap a hajlakk szagot. Enyhe púderes virágos illata van. Csak azért nem kap csak egy csillagot, mert nagyon dús kezelhetetlen oroszlán sörényre, göndör loknikra jó lehet. De vékony szálú, lelapulós kevés hajra abszolút nem ajánlom! Pici előnye még hogy nem szárad betonra. Drága csalódás volt. :-/

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2018. augusztus 1.

Hát hogy őszinte legyek régen rá se bagóztam ezekre a nedves wc papírokra. Mindig volt nálam kis csomagos baba popsitörlő, kézre-egyébre. Aztán mikor megszületett a kisfiam és nem tudtam rendesen, fájdalom nélkül megtörölni magam odalent (gátmetszés), akkor adott szobatársam. Nagyon jó! Kíméletesen és maximálisan ellátta azt a feladatot, ami a rendes wc papírral nem sikerült. Hogy ilyen marha diszkréten fogalmazzak... :D
Úgyhogy Wish ha ezt olvasod, dobj ilyet a kórházi tatyódba! :))

Balea Fußbutter Feel Well

Balea Fußbutter Feel Well
2018. július 16.

Csak halkan megjegyezném, hogy ízlések és pofonok, de ez az átható gaz szag, vagy gyom illat marhára nem jön be! Úgyhogy vásárlás előtt javaslom megszagolni.. A púderes érzet ígérete csábított el, hogy jaj de jó lesz indulás előtt bekenem azt mehetek. Hát naiv elgondolás volt belátom, ennyi shea vaj mellett. Még tesztelgetem, de nem hiszem újra veszem..

Update: Annyiban módosítanám a véleményem így több használat után, hogy talpon valóban hamar beszívódik, de utána olyan mintha nem kentem volna semmit a talpamra! Nem elég hogy bűdös, nem is hidratál! Viszont a lábfejemen meg nem szívódik be zsírosan ragadok. Nem veszem többet!