ForestNymph

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

L`Erbolario Accordo Viola

L`Erbolario Accordo Viola
2020. július 3.

Hát én csalódott vagyok. :(
Rajtam sehol a könnyed, lágy ibolya illat, csak egy testes erős púder illat. De nem babapúder, hanem az a régies kőpúder szag. Nem érzem virágosnak, csak szimplán tömény púderes.
Az én bőrkémiámon nem működik, máson biztos szép, elhiszem. De inkább egy 50-es dekoratív hölgyön tudom elképzelni, én ehhez a 31 évemmel kislány vagyok. Tényleg nem akarom lehúzni, szép illat, tartós is!
De aki egy frissen szedett csokor ibolyát keres, az ne ezt válassza!

Nivea Straight Forming Spray Hajlakk

Nivea Straight Forming Spray Hajlakk
2020. január 7.

Nem jó. A hajat nagyon elnehezíti, lelapítja. Nem finoman permetező, hanem fúj mint a dezodor, köpköd is. Egyedül az illata lenne jó, mert nem olyan fullasztó erős, nem húzom magam után egész nap a hajlakk szagot. Enyhe púderes virágos illata van. Csak azért nem kap csak egy csillagot, mert nagyon dús kezelhetetlen oroszlán sörényre, göndör loknikra jó lehet. De vékony szálú, lelapulós kevés hajra abszolút nem ajánlom! Pici előnye még hogy nem szárad betonra. Drága csalódás volt. :-/

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2018. augusztus 1.

Hát hogy őszinte legyek régen rá se bagóztam ezekre a nedves wc papírokra. Mindig volt nálam kis csomagos baba popsitörlő, kézre-egyébre. Aztán mikor megszületett a kisfiam és nem tudtam rendesen, fájdalom nélkül megtörölni magam odalent (gátmetszés), akkor adott szobatársam. Nagyon jó! Kíméletesen és maximálisan ellátta azt a feladatot, ami a rendes wc papírral nem sikerült. Hogy ilyen marha diszkréten fogalmazzak... :D
Úgyhogy Wish ha ezt olvasod, dobj ilyet a kórházi tatyódba! :))