ForestNymph

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2018. augusztus 1.

Hát hogy őszinte legyek régen rá se bagóztam ezekre a nedves wc papírokra. Mindig volt nálam kis csomagos baba popsitörlő, kézre-egyébre. Aztán mikor megszületett a kisfiam és nem tudtam rendesen, fájdalom nélkül megtörölni magam odalent (gátmetszés), akkor adott szobatársam. Nagyon jó! Kíméletesen és maximálisan ellátta azt a feladatot, ami a rendes wc papírral nem sikerült. Hogy ilyen marha diszkréten fogalmazzak... :D
Úgyhogy Wish ha ezt olvasod, dobj ilyet a kórházi tatyódba! :))

Balea Fußbutter Feel Well

Balea Fußbutter Feel Well
2018. július 16.

Csak halkan megjegyezném, hogy ízlések és pofonok, de ez az átható gaz szag, vagy gyom illat marhára nem jön be! Úgyhogy vásárlás előtt javaslom megszagolni.. A púderes érzet ígérete csábított el, hogy jaj de jó lesz indulás előtt bekenem azt mehetek. Hát naiv elgondolás volt belátom, ennyi shea vaj mellett. Még tesztelgetem, de nem hiszem újra veszem..

Update: Annyiban módosítanám a véleményem így több használat után, hogy talpon valóban hamar beszívódik, de utána olyan mintha nem kentem volna semmit a talpamra! Nem elég hogy bűdös, nem is hidratál! Viszont a lábfejemen meg nem szívódik be zsírosan ragadok. Nem veszem többet!

DuschDas Magnolia Tusfürdő

DuschDas Magnolia Tusfürdő
2017. április 15.

2016. szeptember 17.
Totál kellemes csalódás! :D Minden 100-as boltba látni a márkát, de eddig sose foglalkoztam vele. Aztán felfigyeltem erre a Magnóliásra, megszagol és elájul! *.* Nagyon jó illata van! Jobban tetszik mint az Yves Rocher Magnolia. Ki is próbáltam, jó sűrű habja van, beleng a virág illat fürdés közbe is és utána is. Jó ideig éreztem a bőrömön. ^^ Ha unom majd a Baleákat, rájuk kacsintok majd máskor is, árban ugyan ott van.

2107. április 15.
UPDATE: Valamit változtathattak rajta, már nem olyan mint régen. Illatra harmatos lepkepuki lett, állagra nem változott, nem is szárít, de már nincs sokáig maradó parfüm illata. Kár érte.... Olyan volt mint a mostani Baba Magnólia, csak sokkal intenzívebb és bőrön tartós volt.