Forever0415

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

JutaVit Apotheke Solar Sun SPF 50 Naptej

JutaVit Apotheke Solar Sun SPF 50 Naptej
2019. szeptember 15.

Én szerettem, a bőröm nem. Árban teljesen oké, megfelelően véd, jól eldolgozható ám ragadós naptej. Csak az argán olaj miatt nem tudtunk összebarátkozni, teljesen belobbant tőle az akném az arcomon, még a testemen is apró pattanások voltak, ami nem jellemző. Valószínű egyéni érzékenység, számomra rendkívül komedogén, de másnak simán beválhat, ezért nem pontozom le.

Herbária Solar Naptej SPF30

Herbária Solar Naptej SPF30
2019. szeptember 15.

Nem lehet felkenni belőle az elvi mennyiséget, mert kukacosodik és lepereg. Nem értem mit keres az incijében az illóolaj, de legalább elviselhető szagot áraszt. Teljesen használhatatlan.

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2019. szeptember 15.

Végre a drogéria is felmutathat egy jó incivel rendelkező egész jó fényvédőt, megfizethető áron. Sűrű, tipikus naptej illatú krém, hálistennek octocrylene és alkoholmentes, egyedül az UVB védelmet hiányolom. Először strandra használtam, nagyon durván vízálló és fehér réteget hagy, emiatt kissé foltosnak tűntem miatta de nem zavart, megfelelően védett. Arcra nem megfelelő, ragad, fénylik és lehetetlen a fehér csíkokat eldolgozni. A ruhát hajlamos megfogni. Kizárólag strandra és testre ajánlom, alapvetően nem rossz termék.