foxinthebox

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2017. december 28.

Csalódás ez a spirál. Épp azért, mert a hatása remek: dúsít, hosszít, megemeli a pillákat, a ricinus olaj hatását is kifejezetten észrevettem, nem hullottak a pilláim egyáltalán. Viszont egy ilyen árkategóriájú spirál esetében felháborító, hogy maximum egy hónapig lehet normálisan használni, utána meg kuka mert beszárad a festék.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2017. december 8.

Ha nem írtam le még hatszor, akkor egyszer sem, de én a természetesség híve vagyok a sminkelés terén. Legalábbis nézzen ki természetesnek az, amit a fejemre teszek. Nyilván rossz helyen keresgéltem ...
Szerettem volna egy minőségi alapozót pár hónapja, egyből ő ugrott be, rohantam is a teszterért, de nem ő lett a nagy Ő.
Minden létező bébi ráncomba beleült, öregített, szárította az amúgy is kombinált bőröm. (Igen, aláhidratáltam.)
A fedése nekem sok, maszkos, pedig igyekeztem vékony rétegben nedves szivaccsal szépen eloszlatni.
Nem mondom, hogy borzasztó alapozó, értem miért szeretik olyan sokan, sőt ha megtalálnám az árnyalatom, még lehet be is szerezném alkalmi bombabiztos alapozónak.
Szerettem volna szeretni, de most ez csak hármaska.

Yamuna Szenzitív Hidratáló Arckrém

Yamuna Szenzitív Hidratáló Arckrém
2017. december 6.

Mióta ezt a krémet használom, a bőröm olyan szép, hogy csak ámulok! És igen, tuti ettől, mert semmi mást nem változtattam az arcápolási rutinomban.
Előtte a széltől és hidegtől piros, száraz foltok voltak az arcomon, amiken még a jojoba olaj sem segített. De mióta őt használom reggel és este, eltűntek, mintha még a patti is kevesebb lenne.
Valóban kukacosodhat picit, én ezt úgy védem ki, hogy nem masszírozom túl sokáig, illetve sminkelés előtt is várok 5-10 percet, a primert is inkább beütögetem a bőrömre, alapozót meg szivaccsal viszek fel, szintén ütögető mozdulattal.