Fragolina

Regisztráció dátuma: 2021. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2023. október 9.

Második üvegcsét használom el. A megjelenő napfoltok miatt kezdtem el használni. Első üvegcse használatkor még nem volt annyira szembetűnő, hogy van is hatása, picit halványította csak a foltokat. Így nem vette újra. Ekkor a foltjaim elkezdtek újra sötétedni és újak is megjelentek. Így újra el kezdtem használni. A foltjaim ezúttal sokat halványodtak és nem jelentek meg újak sem. Hozzáteszem, hogy növeltem az AHA hámlaszók használatát és erősebb retinolt is használok már. Ezek mellé természetesen növeltem a fényvédő mennyiséget is, kétujjnyi mennyiségre. Ez a kombináció meghozta a hatását, a foltok lassan már nem észrevehetők. Újra fogom venni, de tartok egy-két hónap pihenőt most télen. Addig az GG aPad váltja a rutinomban.

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2023. október 8.

Ez a szérum számomra a téli reggeli rutin egyik kedvence. Segít a hideg levegőnek és a szeles időnek ellenállni. Turbózza a hidratáló hatását. Exrta esetben, ha túltoltam a retinolt vagy hámlasztást pár napig ezzel pihentettem a bőrőm. Szuper gyengéd formula.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2023. október 8.

Én is többedik üveget használom el és már meg is van az utánpótlás. Az igéreteknek megfelelően nálam csökkentette a pórusok méretét. Pattanások, ha előfordulnak (évente 2-3) gyorsan gyógyulnak. Színtelen, szagtalan, nem olajos állagú. Nekem minden elvárásomnak megfelelő. Minden második este használom retinol szérum előtt.