frankfanni

Regisztráció dátuma: 2021. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2021. május 12.

Szuper hámlasztó. Nekem túl nagy a kiszerelése, bár csak kéthetente használom, mert a gyakrabb használatnál szinte mindig túlhámlasztok. Éppen ezért már egy fél éve lejárt, de még mindig félig van. Tervezem elhasználni, de mintha kicsit erősebb lenne így. Próbálom óvatosan, hogy ne hámlasszak túl, de előfordul. Összességében nekem a radír talán kézenfekvőbb.
Ha lesz mini méret, akkor újra veszem.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2021. május 12.

Nagyon jó alapja a szemsminkemnek. Mivel mostanában kevesebbet sminkelek, eléggé beszáradt, így nehezen kenhető.
Egyébként nem kell belőle sok, mert képes nagyobb régegekben összegyűlni a szemhéjon.

Solanie Ceramid Liposzómás Szemránc Gél

Solanie Ceramid Liposzómás Szemránc Gél
2021. május 12.

Olyan szemkörnyékápolót kerestem, ami hozzájárul az első ráncok kialakulásának késleltetéséhez. Ezügyben nem tudok még nyilatkozni :) kellemes érzés, picit ragad, de nem zavaróan.
Viszont a csomagolás botrányos. A pipetta az összes lehetséges elemére szétesik, konkrétan használhatatlan, az anyagot a kezemre öntöm. Ez nagyon rányomja a bélyegét a felhasználói élményre. Ezért nem fogom újra venni, rengeteg más szemkörnyékápoló várja, hogy kipróbáljam.