franyoh

1910 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

1910 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Kérastase Resistance Masque Thérapiste

Kérastase Resistance Masque Thérapiste
2022. március 29.

Hosszú, szőkén melírozott, száraz hajamra szerettem volna valami jobb minőségű pakolást találni. Mivel sok jó véleményt olvastam erről a termékről, beszereztem egyet. Hát azt kell mondjam, nem vagyok elragadtatva tőle, de ez valószínűleg nem a termék hibája hanem az enyém.
Nagyon keveset használtam egy alkalommal belőle. Leöblítés után kellemesen puha volt a hajam, de szárítás után zsíros érzetű lett. Mintha nem mostam volna hajat. Nagy valószínűséggel nem az én hajtípusomra való...

Seliár Luxury Sampon

Seliár Luxury Sampon
2022. március 29.

Mostanában ismerkedtem meg a márkával. Fordrászom ajánlásával kezdtem használni a szőke melírozott hajamra és nagyon megszerettem. Puha és selymes tőle a hajam. Kevés is elég belőle, így sokáig fog tartani. Érdekes, hogy hajmosásnál nem venni különösebben észre a különbséget más samponnal szemben, azonban szárítás után meglepően gyönyörű a hajam tőle.

Verattiva Öregedés Elleni Hidratáló Nappali Krém

Verattiva Öregedés Elleni Hidratáló Nappali Krém
2018. február 28.

Érzekeny, sheborreás bőröm van, mely minden kozmetikai termékre enyhén kipattogzik. Ősszel vettem meg ezt a krémet az éjszakaival együtt. Én nagyon nagyon szeretem, remekül hidratál, az apró bőrhibákon is segített, sokkal szebb a bőröm tónusa és a hidratálása is első osztályú. Egész télen elfelejthettem a hámladozó bőrt. Szuper, ajánlom!