Best of Beauty 2019

franyoh

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Verattiva Öregedés Elleni Hidratáló Nappali Krém

Verattiva Öregedés Elleni Hidratáló Nappali Krém
2018. február 28.

Érzekeny, sheborreás bőröm van, mely minden kozmetikai termékre enyhén kipattogzik. Ősszel vettem meg ezt a krémet az éjszakaival együtt. Én nagyon nagyon szeretem, remekül hidratál, az apró bőrhibákon is segített, sokkal szebb a bőröm tónusa és a hidratálása is első osztályú. Egész télen elfelejthettem a hámladozó bőrt. Szuper, ajánlom!

Verattiva Kímélő Öregedés Elleni Mélytisztító Szappan

Verattiva Kímélő Öregedés Elleni Mélytisztító Szappan
2018. február 28.

Nem szárítja a bőrt, kitűnően tisztít, nekem az illata is tetszik. Alapjában véve nem sokkal jobb mint bármelyik másik arclemosó. Mivel ennek a márkának a nappali és éjszakai krémeit nagyon szeretem ezért ezt is megvásároltam.
Ami kellemetlen és kicsit illúzió romboló, hogy a pumpás résznél valóban foszlik és kopik az ezüstözött szín, így picit igénytelennek tűnik. Azért megadom rá az 5 csillagot, mivel a tartalommal nincs semmi probléma.

Verattiva Öregedés Elleni Tápláló Éjszakai Krém

Verattiva Öregedés Elleni Tápláló Éjszakai Krém
2018. február 28.

Én ősszel vettem meg, így kialakult véleményt tudok alkotni róla :) egész télen használtam.
A bőröm érzékeny, pattanásra és sheborreára hajlamos. Néha igen száraz, máskor normális. Sokféle arckrémet próbáltam, de ez az ami igazán bejött. Kitűnően hidratál, az apró pattanásaimon is látványosan segített. A sheborrea azóta elő sem jött (ez nálam nagy szó).
A krém állaga sűrűbb, de kiválóan kenhető és kellemes, nekem az aloe verára emlékeztető illata van. Gyorsan beszívódik és tényleg látványosan javítja a bőr textúráját. Én nagyon szeretem, biztos hogy újra fogom venni! Ajánlom mindenkinek, nem hiszem hogy bármi csalódást tudna nyújtani...