Freegine77

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum
2021. szeptember 16.

Szemkörnyéki és homlokráncaim miatt vettem meg. Könnyű, gyorsan beszívódó intenzív sárgás szérum, amit fel kell rázni. Megbízom a márkában, mert sosem csalódtam benne. Éppen kifogyóban vannak, de hamarosan jön a karácsony, így újra feltöltöm a polcom! :)

Natics C-Yeux Anti-Aging Szemkörnyékápoló Fluid

Natics C-Yeux Anti-Aging Szemkörnyékápoló Fluid
2020. december 6.

Megajándékoztam magam vele, mert "megérdemlem" napot tartottam :). Szeretem ezt a csinos flakont és nagyon jól lehet adagolni belőle a krémet. Szinte észrevehetetlen, de kellemesen friss illata van és azonnal becuppan. Nagyon kevés kell belőle, aminek külön örülök. Nem kell másik krém fölé, szérumot sem kenek alá. Két hete használom, nekem tetszik. Hosszútávú hatásról sajnos még nem tudok beszámolni, de jobban fest a szemkörnyékem és érzem, hogy feszesebb is lett. Nem száraz, eredményesen hidratál. A C20 szérum után bízom abban, hogy ez is olyan jól be fog válni hosszú távon is, majd visszajövök updatelni.

Clinique SPF 30 Mineral Sunscreen Fluid For Face

Clinique SPF 30 Mineral Sunscreen Fluid For Face
2020. december 6.

Nem tudom eldönteni, hogy mit gondoljak. Jó, mert fizikai fényvédőt tartalmaz és nem kémiait, mégsem vált be maradéktalanul. Nem szerettem azt az érzést ami volt miután felkentem, és amúgy sem szeretem, ha valami "megül" az arcomon. Pár pattanásomat biztosan ennek a terméknek tudom be, mert csak akkor jöttek elő, ha használtam. Elhasználom, de nem fogom újra venni :(