Freegine77

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dior Dune EDT

Dior Dune EDT
2024. március 5.

Mestermű. Nem vártam mást a Dior háztól, hiszen oly sok jó illatuk van, de egyiket sem használtam sokáig. Ezt évek óta használom, télen-nyáron. Se nem nehéz, se nem könnyű, se nem édes, se nem fanyar, egyszerűen tökéletes! Nem ismerem az eredeti változatot, csak az anyukám, de szerinte a mostani is ugyanolyan finom, mint a régi változat. Ha utazom, mindig magammal viszem, ez az illatom! :)

Natics Skin Boost Soft Age Corrector Arcfeltöltő Lifting Fluid Peptiddel

Natics Skin Boost Soft Age Corrector Arcfeltöltő Lifting Fluid Peptiddel
2024. március 5.

A szérumom után használom és szeretem, hogy nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik. Nappali és éjjeli krémként is ezt használom. Illatmentes, illetve nagyon enyhén érzek valamit, ami számomra nagy pluszpont. A hatását kedvelem, mert láthatóan ránctalanított és simább lett a bőröm. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni ezt a krémet. Esetleg a RICH változatát is kipróbálom majd, ha nagyon hideg lesz.

Natics Peptide Booster Super Booster Botox Hatású Peptiddel

Natics Peptide Booster Super Booster Botox Hatású Peptiddel
2024. március 5.

Másfél éve használom, nagyon meg vagyok elégedve vele, mert láthatóan ránctalanít és sokkal jobb az összképe a bőrömnek. A szérumot naponta kétszer viszem fel, reggel és este. Gyorsan beszívódik és megtartja azt, amit ígér. Anyukámnak is vettem karácsonyra ajándékba. Neki száraz a bőre, és pluszban jól hidratálja azt is.