Freegine77

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Natics Hydra Booster 2% Koffein és Hialuron Booster

Natics Hydra Booster 2% Koffein és Hialuron Booster
2020. augusztus 9.

Teljesen rendbe rakta a vízhiányos bőrömet, ami paradox módon legfőképpen nyár közepén vagy télen a fűtés mellett jelenik meg természetesen. Nagyon könnyű eloszlatni, pikk-pakk beszívódik és hozza a Natics színvonalat. Praktikus, szerethető a kiszerelése. A kánikulában nem használok rá krémet se. Nem olyan fakó tőle a bőröm.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2020. augusztus 9.

UPDATE: Többfajta terméket kipróbáltam az elmúlt évek alatt, és továbbra is ezt veszem, nekem tökéletesen bevált. Sajnálom, akinek nem.

Hajhullás miatt már nem használok hajfestéket, a színező pedig iszonyú hamar lekopik. Elolvastam az összes véleményt, és teljesen tanácstalan lettem. Elhatároztam magam, megvettem, hiszen egyszer belefér.
Nem bántam meg, imádom! Csak tudni kell használni!! Lassan fújom a hajamra, éppen csak megnyomom a tetejét. Azonnal befedi a lenövést és az ősz szálakat.
Utána átfésülöm a következő tincset, mint hajtő festésnél, és így tovább. Nem nyúlkálok a hajamba, nem simogatom, nem értem mások miért tapizzák össze rögtön :O
Nincs az az érzés, hogy lenőtt a hajam, hullik a hajam, és emiatt mindenki engem bámul az utcán. Mindenképp újra fogom venni!

Cien Sun SPF50

Cien Sun SPF50
2020. augusztus 9.

A vélemények alapján vettem meg, sajnos nekünk ennyire nem vált be, a gyerkőc (8 éves) orra és arca, valamint a válla és nyaka között iszonyatosan megégett, holott ott is bekentük természetesen. Mellkasán a kenés ellenére kijött a napallergiája. Még mindig az Uriage Bariésun Kid-et részesítem előnyben, sajnos sehol sem találom :(