Freesia

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Frassai Teisenddu EDP

Frassai Teisenddu EDP
2021. február 20.

Update :-) Nyugodt, elmélyültebb tesztelésre alkalmas szombat reggel. Kint köd, hideg, ide valami melengető illat kell mára. Ugorjunk neki újra ennek a bőrkabátnak :-) Rájöttem, mire emlékeztet annyira: a Tobacco Vanille-ra!...megspékelve egy kis L'Artisan Tea for Two-val és egy kis Aomassai-jal. Közben a háttérben ott a bőr, de ez nem bőrkabát, inkább egy camel szinű velúrbőr táska. Jó-jó, de nem tudom, elég bevállalós vagyok-e hozzá.

stációk: olajfestékbe ejtett bőrkabát, olajfestékes bőrkabátra ejtett fűszeres csokitorta, bőrkabátos-csokitortás olajfesték leöntve chai teával, aztán minden elkezd csendesedni, a chai tea marad, és a végén megadja magát, earl grey tea lesz belőle a legnemesebb fajtából, de ehhez már kell egy pár óra, egy zuhanyozással megspékelve. Ez az első reakcióm, folytköv :-)

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2021. február 11.

Egy csodálatos bőségtál, tele csokoládés muffinnal, karamellás bonbonokkal, mentolos cukorkával, aszalt és száritott gyümölcsökkel, dinnyét és egzotikus, drága gyümölcsöket is tettek az asztalra, igazi gourmet élvezet, aztán bamm.... hirtelen valaki leönti az egész gazdagon teritett asztalt borotvaszesszel, ráken egy adag Sudocrem-et, és az is kiderül, hogy a valamelyik aszalvány már penészedésnek indult. Nekem, rajtam sajnos ezt hozza az Angel, de leborulok előtte, mert egy igazi műalkotás. Pár éve még egyest adtam volna, ma már értékelem az egyediségét, sőt, láttam (szagoltam :-))) már nőt, akinek nagyon jól állt -mértékletes adagolás mellett, szigorúan 20 fokos hőmérséklet alatt- igy megadnám a hármast :-)

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe

SilverCrest Hajegyenesítő Kefe
2020. december 31.

Komolyan mondom, életem hajkütyüje :-D Bubira vágatott frizurám hajmosás után egy hullámos, de inkább kócosnak ható mindenfelé álló kazal. A hossza miatt az eddig használt forgófejes hajszáritóm nem igazán használható ennek a frizurának a megformázására, ráadásul észrevettem, hogy egy idő után elkezdett törni a hajam tőle. Szóval Silvercrest: Itt porosodott a drága évek óta, kaptam valamikor, el is felejtettem. Aztán amikor hadakoztam a bubimmal a vágás utáni első hajmosás után, és azon gondolkodtam, hogy vajon mostantól a fodrásznál fogok mosatni-száritkozni, mint az úrinők, vagy sapkát hordok majd, amig le nem nő, eszembe jutottak mindenféle egyenesitö, göndöritő és egyéb hajászati cuccok, amik a háztartásunkban előfordulnak. Előkerült Silverke is, gondoltam, hadd szóljon, hétvége van, ráérünk. Hát, azt kell mondjam, egy csoda... minden szempontból. Csoda praktikus, mert bedugom, és mire kész vagyok az arc -és fogmosással, már fel is melegedik. Csoda, mert nem dögnehéz, nem kell hozzá nagy kézügyesség. Csoda, mert tincsenként áthúzom a hajamon, és 5 perc múlva a hajamból frizura lesz. Csoda, mert ez a hatás egész nap meg is marad. Imádom.... Szóval hajmosás után nem száritom meg a hajam, hagyom a levegőn teljesen megszáradni, és utána formázom a kefével. Reggelente csak felfrissitem vele a frizurát. Imádom, ajánlom!

1 MÁRKA