Freesia

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alex Simone Villa Simone EDP

Alex Simone Villa Simone EDP
2022. június 27.

Jöttem szegényt felpontozni :-) Kalandos a mi kapcsolatunk... anno megszaglásztam a "Marianyóban", szerelem első szaglásra, tiszta, bergamottos-púderes, jázminos-ciklámenes tisztaságillat, hasonlóan tiszta és sallangmentes, mint a Max mara Le parfum, "kellnekem mostazonnal"... aztán az árát meglátva hátrébb léptem párat. Szerencsém volt, találtam jó áron egyet egy kedves parfümmániásnál, le is csaptam rá. Aztán jött a csalódás, nem is ilyenre emlékszem, megint elhamarkodottan vásárloltam, kellett volna még tesztelni... púderes katyvasznak éreztem magamon. Jaj, Istenem, miért nem tud benőni a fejem lágya, mikor jövök rá végre, hogy egy tesztelés nem tesztelés, 5-6 parfümöt magamra fújkálok egy ilyen illat-túrán (vagy inkább ámokfutáson :-))) azt sem tudom néha, mibe szeretek bele ott a csuklómat szagolgatva. Ezek a gondolatok jártak a fejemben, félre is tettem, majd eladásra kínáltam. Szerencsére csak fújóst kértek belőle, és amikor átfújkáltam a parfümöt a kis üvegcsébe, megint elrabolta az orromat. Újra azt éreztem, mint amikor először szagoltam. Második bőrként Rád simuló, elegánsan sportos, könnyed és a leszáradásban rajtam tényleg Max Marás. Viszont tény, hogy nem mindig esik jól, a tavaszi-őszi időjárás illi hozzá a legjobban, ilyenkor a legfinomabb és a legtartósabb is rajtam.

Lush Keep It Fluffy

Lush Keep It Fluffy
2022. május 20.

Új kedvencem a Lush-tól. A tisztaságillatok megszállottjaként felcsillant a szemem, amikor megláttam a Deák téri Lush üzletben, mert olyan szépeket olvastam már róla. Felfújás után erős, kicsit Chanel 5-re hajaz, de ez senkit se tántorítson el :-) Leszáradás után egy nagyon tartós krémes-pézsmás illattá válik rajtam. Kicsit régimódi krémek, szappanok, púderek illata az Alessandro dell Acqua-típusú pézsmaágyon. Azt hiszem, most pihen egy picit a nyáron, októberben viszont felváltva fogom használni a másik Lush kedvenccel, a Death and Decay-jel.

Ilcsi Görögszénás Szemránckrém

Ilcsi Görögszénás Szemránckrém
2022. április 21.

A szaga nekem az első napokban olyan szinten volt zavaró, hogy majdnem feladtam a használatát. Konkrétan Lucullus Gyros Fűszerkeverék. Pedig hihetetlen jó kis cucc.... Heti rutinom az Ilcsi AHA/ esemény előtti pakolás kombó hétvégén, napi rutin pedig a Karotinos booster, ez a szemránckrém és a karotinos illetve a szoboszlói krém felváltva. Ilyen döbbenetes változást még nem észleltem semmilyen kozmetikum kapcsán sem. Eleve úgy néz ki a bőröm a reggeli rutin után, mintha már minimum egy CC krém vagy valami könnyed alapozó lenne rajtam. Semmit nem teszek fel a szokásos pirosítón és szempillaspirálon kívül, mégis többen megkérdezték, mit változtattam, mert ragyog a bőröm. A szemráncaim csökkentek, és a fáradt, lógó szemhéjam is megfiatalodott tőle. Nekem az egész Ilcsi brand egy hatalmas pozitív csalódás, azt hiszem, amíg lehet, ennél a márkánál maradok.

1 MÁRKA