FReka

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Neutrogena Tápláló Balzsam Sarki Szederrel Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Balzsam Sarki Szederrel Száraz Bőrre
2019. október 8.

Javítottam a véleményemen,aztán eltűnt az egész,így újraírom. Szóval kellett valami testápoló őszre,ami jobban hidratál,mint a nyári,könnyű testápolóim,de nem olyan tömény,mint a body shop testvajaim. Ez a krém 600 forintra volt leárazva a tescoban,emlékeztem a jó véleményekre,így megvettem. Kellemes enyhe illatú,sűrű állagú,nem kell belőle egyszerre sokat használni. Nem szívódik be rögtön,kell neki egy kis idő,de reggelre finom puha a bőröm tőle,jól hidratál. Nem bánom hogy megvettem.

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2019. október 8.

Nyári testápolónak vettem,majdnem elhasználtam az egész tégellyel. Pozitívuma,hogy kevés is elég belőle egyszerre,kellemes (bár kicsit mű) az illata. Viszont nem teljesen vagyok elégedett a hidratáló hatásával és az én bőrömön hagy egy fura szilikonos réteget,amíg beszívódik,ami nálam nem 15 másodperc. Elhasználom a maradékot,de szerintem nem fogom újravenni. 3 és 4 csillag között vacilláltam,szívem szerint 3,5rt adnék neki.

Dove Summer Breeze Tusfürdő

Dove Summer Breeze Tusfürdő
2019. október 6.

Nyaralásra vettem,hogy ha kiszárad a bőröm a tengervíztől és naptól, de nincs kedvem testápolózni,legalább a tusfürdőm hidratáljon. Ugyanolyan jó,mint a sima dove,csak ennek kellemes nyárias illata van. Nekem bevált,szeretem a krémes,sűrű állagát is.

1 ÖSSZETEVŐ