Fricska

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctonik Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctonik Normál és Vegyes Bőrre
2013. augusztus 21.

Általában nem használok tonikot, de nyári nagy melegben kifejezetten szeretem. Jó vele áttörölni az éjszaka megizzadt arcot. Nem szárít.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. augusztus 21.

Az itteni vélemények hatására választottam, ez az első BB krémem. Nagyon szépen fed, ami meglepett, hogy nagyon világos. Általában hullaszínem van, ezért választottam a világosabb árnyalatot, a tuti nem foghatok mellé alapon. Kissé fehéres, de télen majd biztosan jobban mutat. Egyébként szép porcelán hatást értem el vele. Szépen felül rá a pirosító, egyáltalán nincs maszk hatása.
Update: egy hét használat után tiszta ragya lettem tőle. Mondjuk a krémek legalább fele vált ki ilyen hatást nálam, szóval egyelőre felejtős kategóriába teszem. Csillagokból csak azért veszek le, mert bíztam a márkában, így most nagyon csalódott vagyok. :(

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2013. augusztus 12.

Ajándékba kaptam, az első alkalommal nagyon meglepett. Sosem láttam még ilyen hosszúnak a szempilláimat. Szinte olyan, mint amikor az S-es műszempillát ragasztottam. Csak ez a sajátom, nagyon szép, mondjuk az alsó pillasorra nem kenem, az már nagyon Barbie-babás. Egyáltalán nem kenődik, nem ragad. Egyszóval ez egy szupertermék.