Frillies

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Jean Paul Gaultier Gaultier2

Jean Paul Gaultier Gaultier2
2015. szeptember 8.

Őszintén remélem, h mikor menstruálok ez az illat "árad" belőlem! :) ne haragudj, kedves jean baptiste, de az jutott eszembe mikor olvastalak, h szegénykém, milyen nőkkel hozott össze az élet, ha nehéz napjaikon bukéjuk volt?! Bocsáss meg, semmi személyeskedés, csak tényleg ez ugrott be. Őszintén tisztelem az őszinte véleményezést, ugrott is a hasznos jelző, plussz köszönöm, h kacaghattam egy jót. :)
Személy szerint nagyon kedvelem, mély, édes és mézes.

L'Artisan Parfumeur Nuit De Tubéreuse

L'Artisan Parfumeur Nuit De Tubéreuse
2015. július 21.

Csodálatos, rafinált illatocska. Végre érzem a tubarózsát, de nem lágyan és nem finoman, hanem igazán különlegesen tálalva egy rahedli fűszerrel. És ez jó, sőt, számomra hibátlan. Minden alkalommal mikor magamra fújom, beugrik az indiai színek ünnepe. Olyan érzés viselni, mintha hozzám vágnának egy nagy marék borsot és szegfűszeget, meg a többi finomságot miközben alatta finoman megbújik a háttérben a tubarózsa meleg virágos illata. Rajtam nagyon földes illata van, ha lehet így fogalmazni és éppen emiatt valahogy a nedves, esős hűvösebb idő passzol szerintem a legjobban hozzá. Meg a cigifüst. Vajon a Hanky dohányzik? :)
Szeretem ezt a parfit, nagyon a szívemhez nőtt. Egyedi illat, csodás üveg és az első parfüm, amit a Babám kézbe vett és elcsent.

Histoires De Parfums Tubéreuse 3 Animale

Histoires De Parfums Tubéreuse 3 Animale
2015. július 21.

Számomra frenetikus illat, kérek Mindenkit, h ne használja, hagyja meg Nekem!

Történetünk van. Emiatt a tubarózsa parfi miatt képes voltam babát lepasszolni, stikában, -nem ez kevés-, óriási titokban elvándorolni először a Neroliba, mindezt busszal és metróval, mert nem tudok párhuzamosan parkolni és mert semmi közöm a belvároshoz. Nem voltam emberek között hónapok óta, emiatt annyira zavarban voltam, h a tündéri eladólányra is ráhoztam a zavart parát, de sikerült elmondanom, h miért jöttem. Ezért! Megszagolni, nem azt nem tettem. Szerintem éreztem, h imádás lesz, Anyukám szerint simán hülye vagyok! Na, hazafele szagol, próbál, mert nem bír ki!
Ééééés nem stimmel, nem passzol, erős, sok, tolakodó, fiatal csitrik erre mondják, h nyanyás, locsoló kölni, stb.,...emlékszem, h milyen csalódott voltam és szomorú. Napokig bűntettem őt is és magamat is, duzzogva kerülgettem, néha megfogdostam, de ennyi. Aztán arra gondoltam, h ne már. Ez így nem mehet tovább, próba újra. Nem árultam zsákbamacskát, az elején elmomdtam, h szerelem.
Különleges, múltidéző, mert olyan nem mai darab illata van.
Flörtölni sok, csábítani inkább, de még így is nehéz, olyan minden alkalomhoz túl direkt és ösztönös. Számomra ami kiérezhető belőle, ez a rész a kedvenc, a kifújás utáni percek. Ez a legszebb része, rózsás, szilvás, édes, krémes. Aztán ahogy illan úgy lesz dög, jön a füst, de nem pici, hanem tábortűznyi.
Rákaptam ez van. Őszintén nem érdekel, h 40 fok van, de nagyon várom, h kipróbálhassam majd, ha vacogni is fájni fog. Tartóssága talány, mivel mindig estére/éjjelre használtam eddig, reggelre már tovaszáll, de míg érzem, pokolian intenzív és lüktet és pulzál és Velem él.