FrostJaina

Regisztráció dátuma: 2017. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trussardi Sound of Donna EDP

Trussardi Sound of Donna EDP
2019. május 22.

Nekem ez 70% mandula, 20% tejszínes gesztenye és 10% virág. Legrovidebben így tudom jellemezni. Viszont nekem tetszik, könnyen elképzelhető, hogy beszerzek belőle, szeretem a mandulát :D sokáig is tart, elég egyszer utanafujni napközben

Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude SPF20

Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude SPF20
2019. április 11.

Megvettem a 01N talan legvilagosabb árnyalatot, de rajtam még ez is sötét, talán onbarnitoval használhatóbb, bár most csak ezt használom, én inkabb mondanam egy nagyon jó bb krémnek. Nagyon könnyed állaga van, tényleg szinte érzésre észre se venni, a borbihabakat ezért nem is tünteti el, tipikus guerlain illat. Azoknak ajánlom akiknek alapból is szép bőrük van es szeretnének egysegesiteni. Mivel baromi drága és a pottyeimet nem tünteti el ujravenni biztos nem fogom.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2019. április 11.

Vékony rétegben szépen fed, külön öröm, hogy van jó világos árnyalatban is, nem tudok róla rosszat mondani. Drogerias alapozokbol tökéletes választás. Max a negativuma, hogy loreal.

Up: na nemrég fogyott el, hát nem tudom mit sztam el az utóbbi időbe, de kenhetetlen tiszta foltos lesz az arcom mire felimadkozom, lehet fel év után megváltozott az állaga és azért.