Frufru3

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -

Megnézem

Yodeyma Boreal EDP

Yodeyma Boreal EDP
2023. május 3.

Újdonságként mutatta az eladó hölgy,ahol szoktam venni Yodeymákat. Örülök, hogy nem tudtam, mi ez, mert így előítélet nélkül az érzékeimre hagyatkozhattam. Én rögtön egy elegáns, csinos hölgy képére asszociáltam. Friss és édeskés is, jázmint és valamilyen erdei gyümölcsös illatot érzek. Általában nem szeretem a túl gyümis parfümöket, főleg az erdei gyüm-t, de ez még tetszik. Kikerestük, és csodálkoztam, hogy ez lenne a meghökkentő Baccarat...nem szagoltam még az eredetit.
Tényleg van benne egy jódosság, miután megtudtuk hogy ez az a híres, már másként szagolgattam. Kicsit kórház, meg szülészet, kicsit altatós, meg épp egy fogászati procedúrán is megyek át, tökjó 😅, remélem nem ez kapcsolódik majd hozzá emléknek.
Kislányomnak tetszik,kaptam egy kis mintát, a sok közül ő ezt kéri, pedig sok minden nem tetszik neki. Amikor reggel fújtam, délután belépett a lakásba és egyből érezte és mondta :).

Tartós, szerintem csini illat, ha átlépünk a kórház fíling felett.

Jenny Glow Freesia & Pear EDP

Jenny Glow Freesia & Pear EDP
2023. február 23.

Anyukám azt mondta, nyugodtan rendelgessek csak tovább (vakon) parfümöket 🙄, legalább neki is mindig lesz...nekiadtam, ő rögtön érezte benne a körtét kifújáskor.
Notinon most pofátlanul alacsony áron adják, sztem olvassák a véleményeket..láttam, ott is valaki citromsavnak írta, gyorsan kiszórják a készletet.
Mondjuk ezek után a többi J.Glow véleménynek sem fogok bedőlni, valszeg azok sem olyanok lennének nekem, mint amit írnak mások, hogy "mennyei" meg ilyenek...
Nálam továbbra is nyers véleményeket olvashattok🙂.

2022.nov.10
Ez az illat rajtam egy az egyben zöldtea illat! Ezt eddig miért nem írta itt senki?? Egy Elis. Arden Green Tea utánzatom van itthon, mind2 illat a kezemen. A zöldteás gyengébb és jobban "beédesedik", több virágot is érzek benne, ez pedig fanyarabb (talán a rebarbara a legintenzívebb), ezáltal talán tartósabb.
Az első reakcióm kifújáskor: nagyon friss, nagyon citrusos, kicsit légfrissítős (bocsi). A kifújás tényleg mint egy zöld-citrusos hapci :), utána frissítő tea.
Én most picit csalódott vagyok, értem én, hogy ezek "lineáris" illatok, de izgalmasabbra számítottam és ennél az E. Arden illat pl feleennyibe kerül, nekem ár-érték arányban csak 3*. Szeretem a zöldes, friss, virágosokat, de még mindig a Chloé marad a kedvenc friss illat kategóriában.
Szójátékkal: "freesia" helyett inkább "freshia" illata van.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2023. január 11.

Azt hiszem ez lenne az a parfüm, amit "eredetiben" megvennék, ha kedvem szottyanna 30--50 ezret elkölteni egy illatra. Többfajta utánzatát végigpróbálgattam, de mindet letettem a közepén, mert szúróssá váltak :(. Pedig annyira szerettem őket is, de itt most tényleg az eredeti a kerek egész. Magamra fújtam a minap és nem akarom kimosni a pulcsimat, kabátomat :)), annyira finom! Olyan elragadó, nőies, virágos illatfelhő! furcsa olvasni, hogy valakinek öregasszonyos. Ja, és egyszer ismerősöm egy 100ml-es változatot továbbajándékozott és én is kipróbáltam 1 esti gyors fújásra és továbbadtam😃!!!! Nooormáááliis????😅 Sajnos akkoriban még egy friss virágos illatot kerestem és azt se tudtam, mi ez, annyit megállapítottam, hogy nem is olyan rossz és szerintem ez tetszene a férjemnek, majd végül egy barátunké lett, ahol az egész család ezt fújta :). Na az volt a furcsa, hogy teljesen másnak éreztem az anyukán, mint a lányain! A fiatal lányokon (18 alattiak) iszonyat finomak voltak, rajtuk éreztem a legjobban, bájos virágos illatfelhő, úgyhogy tényleg van valami ebben a bőrkémia dologban, vagy a fújás mennyiségben.
Remélem, mire odajutok, hogy egy kis eredeti példányom lesz, nem butítják le, vagy rontják el, ahogy olvastam itt a tapasztalatokat a későbbi gyártmányokról. 🤗