Frufru3

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -

Megnézem

Raphael Rosalee Pink Pomegranate EDP

Raphael Rosalee Pink Pomegranate EDP
2021. május 15.

Egy barátom polcán láttam meg, gyors megillatoltam, mert korábban sokáig gondolkodtam a megvásárlásán. Engem nagyon kellemes meglepetés ért, tudom írták előttem, hogy meglepően jó, de mégis az illatjegyeket alapján én elkönyveltem magamban egy aranyos kis citrusos kicsengésű gyümölcsös illatnak.
Sajnos magamra nem fújtam, de az üvegből egy kellemesen édeskés, kicsit Nina Ricci Ninára emlékeztető illatot éreztem. Tetszik.

Yodeyma Luxor EDP

Yodeyma Luxor EDP
2021. április 27.

Alapvetően inkább friss jellegű, enyhén maszkulin illat.
Kifújáskor nekem kicsit émelygős, érzem a bogyós gyümölcsöket, majd ahogy kezdenek érvényesülni a virágok, enyhén "mentolos", aromája lesz, végül megjelenik az alapillatban a vanília enyhén "poros" aromája is.
Minősége jó, közepesen tartós, nekem inkább őszi illat.

Bi-Es Blossom Roses EDP

Bi-Es Blossom Roses EDP
2021. január 11.

Kiegészítem a véleményemet, mert kifújva is kipróbáltam. Ez most egy olyan illat, ami változik a kifújás után. Először tényleg émelygős, viszont frissül az illat, nagyon érdekes, tényleg a fás rózsás kifejezés lehet jobb és kissé poros is. Nekem sajnos nagyon emlékeztet egy hajfestékem illatára, így egy vegyianyag szagot érzek, sajnos ettől nem sikerült elvonatkoztatnom.
Aki különlegességre vágyik, vagy távol állnak tőle a mai divatillatok, annak akár kincs is lehet. Elég tartós is, legalábbis a spray verzió sokáig illatozott a kezemen!

Szept. 18.
Egy kis boltban szemezgetek vele egy ideje, vajon olyan rózsás illata lehet-e, amire én vágyok. Hát nem. Örülök, hogy nem vettem meg vakon. Az alsó polcokon megláttam, hogy spray változatban is árulják, na mindet végigszagoltam, és éreztem is a kupakban az illatukat, így van elképzelésem az üveges verzióról. Én alapvetően a frissebb, vagy virágosan édes illatokat kedvelem, szeretnék egyszer egy édeskés, rózsaolajos illatot találni. Ez nekem nagyon hasonlított a Nina Ricci L'extase utánzatomra, ami sajnos nem jött be.
Olyan gyümölcsösen édes, tömény illatot éreztem, amit én nem igazán szeretek.
Ha változik a véleményem, mindenképp kiegészítem.