Frufru3

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Avon Treselle

Avon Treselle
2020. február 15.

Ez volt "A" signature illatom évekig. És nem emlékszem pontosan az illatára...eretnekség!! Akkoriban még nem voltam illatmániás,de elképzelhető,hogy pont azért,mert ez tökéletes friss virágos illat volt számomra,nem vágytam semmi másra! Ez volt az egyetlen parfümöm,többször megvettem egymás után,minden benne volt,ami nekem a szép illat volt. Azt tudom,hogy várandósként valami szintetikus szagot éreztem ki belőle,és nem bírtam használni, aztán sajnos nem volt a közelemben rendelési lehetőség.
Ha újra a kezembe kerül,leírom,vajon én változtam,vagy csak ez a kedves hiányzott.🙂

J. Fenzi Femme Fatale Gold EDP

J. Fenzi Femme Fatale Gold EDP
2020. február 15.

Ülj le fiam,kettes. Győzött a kíváncsiság és a vélemények. Azt gondoltam,hogy fűszeres,édeskés,virágos illata van.
Erős,tartós(alig levakarható),női illat..de valami idegen nőé. Nem tudtam megbarátkozni vele. Kifújáskor dohányfüst szagot is éreztem benne,kisebbet fújva nem veszem úgy észre. Érzem benne a virágot is,de akárhogy próbálkozom,elfog az undor,mikor megszagolom. Van benne valami öblös,bugyoros,amit nem tudok befogadni,és nem is akarok...mert másokból is ezt váltaná ki körülöttem. Már az elején az illatot szagolva magam előtt láttam egy mély hangú,dohányzó nőt. Olcsón jutottam hozzá,de ez most nem jött be.

J. Fenzi Charme Women EDP

J. Fenzi Charme Women EDP
2020. február 13.

2020. Febr.
A véleményem megírása óta megszagoltam az eredetit is,szerintem csak egymás mellett tudnám megmondani a különbséget.
Ezt is többször megszagoltam,mégsem vettem meg. Valahogy mégis túl harsánynak tartottam,és hogyha használnám,nem-e lenne "cikis" ez a mosópor jellegű illat. Pedig szeretem a friss, virágos illatokat.
Megvettem,férjnek nem tetszik,ezt megjegyezném. Kifújáskor tényleg vad,de szerintem elcsitul. És nagyon emlékeztet a Versace Vanitas illatra is,amit egy hölgyön éreztem meg a minap. Kívülről egy elegáns, hűvös,tiszta virágillatnak éreztem,a hideg levegőben nagyon finom volt ez az aroma.
Szóval remélem én is ilyesmi "aromát" éreztetek kívülről,kíváncsi vagyok a visszajelzésekre.
Megint túl sokat írtam..Sorry.

2019. Szept. 21.
Az eredetire nem tudom mennyire hasonlít,de jobb az illata,mint a La Rive utánzatnak,annak nagyon szúrós volt a szaga.
Erőteljes friss,élénk illat,én tavaszra ajánlanám,vagy amikor egy egyszerű de érezhető illatra vágyik az ember.
Szerintem megéri az árát.