Frufru3

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Lora 8 Részes Paletta Tükörrel

Lora 8 Részes Paletta Tükörrel
2020. július 27.

Nekem is a lilás színek kompozíciója van meg,gyönyörű színűek! Tökéletes hideg lila árnyalatok,erőteljesek,nem kell vörösre vakarnom a szemem,hogy kinyerjek belőle némi színt,ami eltűnik 1 óra múlva,mint pl némely essence palettánál anno.
Kb 800 Ft volt a paletta,már jól összetörögettem a színeket a sajnos 😓,a tükör nekem is rég kiesett,és látom "már nem gyártják", gyors be kéne szerezni belőle.
Elhiszem,hogy aki nagy világmárkákat használ,az biztos jobbat is látott már,de hogy én annyi pénzt nem adnék ki egy olyan dologért,ami az egész testemen kb 5-10 cm-nyi terület,ha ilyen jókat is gyártanak. Szerintem jó kis termék,reális áron.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. július 25.

Ma jutottam el arra a pontra,hogy minden előítéletet levetkőzve (nem jó túl sok véleményt elő-olvasni) teszteltem magamon ezt a hírhedt illatot🙂. Az ellenszenvben közre játszik,hogy akin a környetemben éreztem,szerintem nem illett hozzà.
Én alapvetően a virágos illatokat kedvelem,nem bírom a túl tömény édeset,ennek függvényében írom tapasztalataimat. Vajon átadja-e nekem is a "la vie est belle" életérzést?
Meglepődtem,mert nem hatott visszataszítóan rám. Édesebbre emlékeztem,ráadásul most nyáron fújtam magamra és nem émelyegtem tőle. Aki azt gondolja,nem igazán szereti az édes illatokat,érdemes tesztelni párat,mert nagy különbség van édes és édes között. Nekem a gyümölcsös édestől forog a gyomrom,a vanília,karamell jegyek tudnak működni megfelelő formában a száraz bőrömön. Ne legyünk előítéletesek!
Ennél a parfümnél nagyon fontos a megfelelő adagolás! Pici fújások elrejtve fül mögé és egy bájos,kedves,"szép illat" tud lenni. Túlfújva feltűnősködő.
Nekem egy kedves,mosolygós megjelenéshez illik leginkább. Egy furdancs,számító nőn nekem disszonáns. De a túlcicomához sem passzol,lehet sokakban ezért is az ellenszenv. Volt hogy a "közértben" is felismertem egy fiatal lányon,aki leszaladt anyukájával a boltba..melegítőben. Nem,nem szabad😑..ehhez szép megjelenés kell,tényleg..szerintem.
Elcsépelt lett sajnos,megértem akiknek tele a ...z orra vele😃. Talán évek múlva,mikor lecseng és már csak azok fogják használni,akik tényleg önazonosak vele,talán akkor jön elő a szépsége. Nekem abszolút közvetíti a felhőtlen boldogság érzetet,akinek minden gondtalan. Így csuklón egész kellemes,a lecsengése is bájos,de lehet hogy az orrom közelében màr nehezebben viselném. Egy kicsi mintát el tudnék használni belőle.Tartóssága vitathatatlan.
Abszolút az édes-parfüm korszak képviselője,ami bevonul a parfümtörténelembe.
Ami még eszembe jutott: tipikusan az a parfüm,mind belbecs,mind külcsíny tekintetében, amit a férfiak - akik bemerészkednek kóvályogni egy parfümériába - megvennének a párjuknak karácsonyra😁.
Az illatélmény,tartósság miatt megkapja az 5*-ot.

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2020. július 18.

2020. Július 18.
My signature...Végre! Mintha a lelkivilágom lenne üvegbe zárva..beleszippantok és valami katartikus élményt élek át,mintha elhatolna a tudatalattimig,komolyan. Ahogy becsukom a szemem és az illatjegyek átszaladnak az orromon,minden,amit átéltem,benne érzem. Alapvetően a friss,virágos illatokat szeretem,az illatjegyek alapján meg se próbáltam volna,teljesen tervezetlen próba volt,ő talált énrám 😊. Én még most nyáron is magamra fújtam,bár amilyen bolond nyár van..
Örülök,hogy megismerhettem ezt az illatot,mert csodálasan működik rajtam és ezáltal megtudhattam,hogy nem olyan vagyok,mint amit gondoltam magamról és nem lettem olyan,amitől féltem. Benne van minden..amilyen voltam,vagyok és amilyennek lennem kell az élet és a körülmények miatt. És ez így egyben mégiscsak jó😊.
2019. December 23.
Ez az illat..azt a mindenét!
Kb.1 évvel ezelőtt, mikor kezdő illatkörútra mentem a parfümériába,hogy én most amit érek végigszagolok,ezt úgy raktam vissza a polcra,h szerintem még meg is szólaltam hogy "fujj"..ez borzalmas.
Na ez nem ilyen "szagolgatom a kupakját" típus,vagyis csak ha már tudja az ember lánya,H mi rejtőzik benne.
Friss, fűszeres indítás után egy belevaló női illattá alakul. Én talán a narancsvirágot érzem enyhén kesernyésen fűszeresnek,nekem ez a karcosság nagyon bejön, már-már férfiassá akar alakulni,de az édeskés alapjegyek nem haggyák,és ezek keveredése szerintem lenyűgöző összhatást érnek el.
Néha fenyősnek érzem,pedig azt utálom,az a fránya tubarózsa sem a barátom,de pont annyira csempész bele talán egy kis porosságot,amit még énis elviselek. Szerintem az édes jegyek tompitják mindezeket,tökéletes a harmónia.
Nekem nagyon vagány érzés viselni,senki nem hord ilyet a környezetemben,és már az elején ilyen dicséretet kaptam,hogy "dejó illatod van", és "jó ízlésed van!".
Azoknak ajánlom,akik nem elégszenek meg a sima kis édeskés illatokkal,hanem kell nekik valami friss,fűszeres vagányság is.