Fruskacsa

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ilcsi Probiotikumos Szérum

Ilcsi Probiotikumos Szérum
2019. október 5.

A kamasz lányomnak ajánlotta a kozmetikusom, neki nagyon nem vált be, pedig a leírás szerint ő lett volna az ideális alany. Nem szereti a krémeket, de ez egy szérum. Fénylő, pattanásos, de vízhiányos is a bőre, szuper érzékeny. Egyik vonalon se segített. Azt tapasztalta, hogy még több gyulladt pattanása lett, iközben még jobban hámlott az arca itt-ott. Ez utóbbira feltételezem a salicilsav tartalma a magyarázat, de nem tudom, mit keres egy szérumban. A lányom használ egy gyengéd hámlasztót, a kettő már sok együtt. Elkezdtem én használni, a vízhiányos bőrömre, nekem néhány nap alatt szintén gyulladt pattanásaim lettek, a kozmetikus meg is jegyezte, hogy most különösen sokat kellett tisztítani a bőrömön. Szóval nálunk kuka.

Dr.Grandel Protection UV LSF30 Serum

Dr.Grandel Protection UV LSF30 Serum
2018. július 3.

Kb 2 hete használom, egyelőre a legjobb napvédőm arcra. Az összes eddigitől fénylett az arcom és lezsírosodott (időnként be is gyulladt egy-egy pórus), ez egy igazán könnyű kis krém, elég folyós, könnyű eloszlatni, összekeverhető akár egy BB krémmel, akár a szokásos hidratálóval, de ha mást nem igényel a bőr, akkor önmagában is. Pumpás! Nálam ez nagy pozitívum. Mivel én határozom meg, mivel keverem össze, a napi igényeimnek megfelelően, tuti el fogom használni az egészet, mert ősszel-télen is mehet tovább. Ár-érték aránya kiváló! Egyelőre szemem se csípte, amire kényes vagyok, de strandon még nem voltam vele.

Isadora Light Touch Korrektor

Isadora Light Touch Korrektor
2018. február 18.

Douglas-ban a tanácsadónő segítségével választottam, egy középáras korrektort kerestem, ami segít a szemalatti karikákat elfedni. Mivel én az arcomra se használok alapozót, csak bb krémet, nekem azt tökéletesen kiegészíti ez a korrektor. A színét volt nehéz eltalálni, de ez megfelelő. Használata igazán megfiatalítja a tekintetemet.