Fruzsa

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrtípus: -

Terhességi csíkok megelőzésére ajánlják

Tesco Loves Baby Illatmentes Törlőkendő Újszülötteknek

Tesco Loves Baby Illatmentes Törlőkendő Újszülötteknek
2017. október 1.

Nagyon meg vagyok vele elégedve MINDEN szempontból!!! Kellemes a használata, pihe-puha kendő, jó nedves; szuper, nem allergizáló összetevők és nem utolsó sorban verhetetlen ár! És még a koraszülött, beteg csecsemőket is támogatjuk, ha ezt vesszük. Van belőle műanyag-záras változat is: azonos ár, csak kevesebb törlőkendő van benne.

Töpfer Mamacare Bimbóvédő Krém

Töpfer Mamacare Bimbóvédő Krém
2017. szeptember 28.

A szoptatás miatt igénybe vett mellbimbó védelmére kerestem olyan kenőcsöt, amit ha lenyelne a kisbabám, nem lenne tőle baja. Ez a kenőcs kizárólag természetes anyagokat tartalmaz, úgyhogy ha elfelejtettem szoptatás előtt letörölgetni, lemosni, akkor sem esem kétségbe, mert megbízom a termék tisztaságában. A hatása sem hagy kívánni valót maga után, mert intenzíven ápol és regenerál, kisebesedés esetén hamar gyógyul tőle a mellbimbó. Napi 7x használtam, nálam 1,5 hónapig tartott.

1 ÖSSZETEVŐ

Saxifraga Sarmentosa (Saxifraga Stolonifera) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Indás kőtörőfű kivonata. ACosIngbesorolása szerint bőrkondícionáló,Paula Begounszerint nincs ismert hatásaa bőrre.