Best of Beauty 2019

Fruzsi

Regisztráció dátuma: 2011. október 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift
2019. április 14.

Az izzadásgátló hatása teljesen oké, bár nekem mindegyik működik, nem vagyok túl izzadós. A ruháim védelmében választottam ezt, de arra teljesen alkalmatlan. Pontosabban a fehér fölsőket nem sárgította be, ami jó, de minden nem hófehér ruhán nyomot hagy elég durván. Emiatt csalódás a termék, de elhasználtam, mert izzadásgátlónak teljesen rendben van.

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2019. április 14.

Hú a mindenit, ez aztán nem semmi fényvédő. Fizikai is, illatanyag és alkohol sincs benne. Állításuk szerint nem is komedogén. Hát kipróbáltam arcra: brutális! Egyrészt hullafehérre vakolja az egyébként világos bőrömet és úgy néz ki, mintha jó vastagon bekentem volna zsírral. Ez ilyen formában testre sem alkalmazható, nem hogy arcra. Ha egy fél órát várok, és utána rásminkelek, akkor egyébként a púder már teljesen elveszi a csillogását, szépen terül rajta az alapozó is, szóval én így használom. A koreai fényvédőim formulái milliószor jobbak, ellenben ezt bármikor megvehetem a patikában, nem kell rá várnom. Nos, el fogom használni, mert rásminkelve tök oké, de azért újra biztos nem veszem -- testre sem.

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2019. április 14.

Nagyon nem az én bőrtípusomnak való, az biztos (enyhe zsírosodás és enyhe vízhiány, tág pórusok, gyors mitesszerképződés). Nappalra esélytelen egyetlen csepp is, próbáltam önmagában is, gél krémmel keverve is éjszakára, de rettenetes. Megül az arcbőrömön, semmi nem szívódik be belőle, alig vártam, hogy a párnahuzat beszívja, és végre el tudjak aludni. Reggel ugyanolyan volt a bőröm, mint előtte, szóval semmi extra hatása nincs.