fruzsi94

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Garnier Ambre Solaire Önbarnító

Garnier Ambre Solaire Önbarnító
2015. május 14.

Megvettem, mert megtetszett. Ritka, hogy vélemények olvasása nélkül veszek egy terméket, de most megtettem... és nem bántam meg!
Felvittem este a jól leradírozott bőrömre, és másnapra nagyon jó színem lett.
Barnítókesztyűt mindenkinek csak javasolni tudok ehhez, mert a lábfejemen, ahol nem dolgoztam el rendesen, kicsit csíkos lettem.
A szagával nem vagyok annyira kibékülve, aki érzékeny a tipikus barnítókrém szagra, ne próbálja ezt ki!
Nem túl ragacsos, könnyen beszívódik, és nem kell belőle sok.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, és összehasonlításképp, az Yves Rocher Ensoleillant arc és testbarnítóval jó 2-3 alkalom kellett, mire egy kis szín em lett. Ezzel egy éjszaka alatt elértem azt a hatást mint az Yves Rocher-val másfél hét alatt..

Nekem bevált :)

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit
2015. március 16.

Sziasztok. Szerintetek működik a Led lampa mas marka gellakjaival is? Csak mert nincs tul sok szin egyenlore a sally hansen-es kollekcioban..
amugy nagyon jo a termek!!!

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2014. október 18.

Nagyon szeretem!
Kb egy hónapja próbálgatom, tesztelgetem, és nincs olyan dolog amit ne szeretnék benne!
Két fázisú sminklemosóval lemosom a szemeimet, majd egy kis micellás vízzel átmegyek az egész arcomon, és utána következik ez a kis csoda, amivel hosszú-hosszú percekig masszírozgatom az arcom fürdés előtt.
Ha nagyon fáradt vagyok, ezzel mosom le az egész arcom, és arra is teljesen jó!
Nagyon finom illata van, nagyon jó az állaga, az ára, minden.. (de még mindig jobban szeretem a REN lemosóját, habár árban ez sokkal jobb..)