Fruzsika941210

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kevin Murphy Hydrate Me Masque

Kevin Murphy Hydrate Me Masque
2019. augusztus 25.

Igazi luxus termek ! Ami végre tényleg megeri az arat és nem csak pénz kidobas :) Egy héten kétszer mosok hajat hétköznap csak a sampon balzsama hétvégén viszont pakolas ami nekem furcsa volt ,hogy úgy írjak sampon után tegyem fel és ha le mostam mehet rá a balzsam eddig más pakolasok után nem tettem Balzsamot de lehet én voltam a bena hozza :) annyira puha a hajam ,hogy siklik és olyan ragyogó mint valami reklám filmben :) csoda vagy Kevin megmentetted a hajam :) mindenki kérdezi ,fodrasznal voltal? Kipróbáltam a young againt is arról is ugyanilyen jó véleményem van ez a két csomag mindig lesz itthon egyszerűen tökéletes ez a márka remelem sosem szüntetik meg mert orok szerelemre talaltam vele :) köszönöm :) !

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse
2019. augusztus 25.

Megtaláltam a tökéletes haj balzsamot :) mindent be vált amit ígért és igenis megeri az arat általában torolkozo száraz hajam be fonom ,hogy ne kelljen se szárítani se vasalni és reggelre csoda szép fényes ragyogó csillogó hullámokkal ébredek :) a fodrászom is megjegyezte milyen gyönyörű lett a hajam :) ! Régen sokat szokitettem ,így elhatároztam ,hogy le novesztem amíg szőke van a végében addig a vége mindig száraz volt akármilyen drága termékkel mostam csak aznapra volt puha viszont mióta ismerem ezt a termeket mindig alom szép a hajam az illata meg maga a tökély a párom örökké szagolgatja a hajam nekem igazi luxus termek mintha fodrásztol jottem volna :)

Kevin Murphy Hydrate Me Wash

Kevin Murphy Hydrate Me Wash
2019. augusztus 25.

Számomra csodaszer két hónapja használom azóta csak bókokat kapok a hajamra :) a párom imádja az illatát nagyon tetszenek az osszetevoi is :) teljesen megvagyok vele elégedve balzsamaval és a maszkkal maga a tökéletesség :) !

1 ÖSSZETEVŐ

PEG-250 Distearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen