Fruzsika941210

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kevin Murphy Leave-In Repair

Kevin Murphy Leave-In Repair
2020. október 24.

Egyenlőre meg csak kétszer használtam :) így olyan nagy véleményt nem tudok írni róla .Kevin murphy repair me sampon és balzsamjaval használom a hajam amúgy egeszeges alul törik kicsit mivel ott meg van benne szőke de mióta kevin murphyt használok egyre egészségesebb :) egyenlőre megelolegezem neki az 5 csillagot mivel 220 fokig hovedo ami azért igencsak fullos és nagyon sokáig elég lesz később ha elhasználok egy flakonnal jön az update

UPDATE: el használtam egy flakonnal .Heti kétszer mosok hajat és minden hajmosas után kifesulo sprayt teszek a hajamra majd ezt .Az illata nekem nagyon tetszik .A hajam kevésbé törik mióta ezt használom .És utánna megszaritom 220fokig hovedo ,de én ritkan vasalom vagy sutom be .Mivel a hajszarito is tud károkat okozni így szeritnem must have valami hovedo az előtt is .Nekem bevált ,de őszintén szólva idáig egy kevin murphy termékre sincs panaszom mindegyik tökéletes marad az 5csillag

Kevin Murphy Young Again Hajolaj

Kevin Murphy Young Again Hajolaj
2020. május 27.

Egy hónapja használom ,rengeteg márkás haj ápolót ki próbáltam már de annyira piszkálta a csőröm fodrász boltban hiszen olyan sokan dicsérik ezt a markát gondoltam : mit veszithetek hiszen addig úgyse hagy nyugodni amíg ki nem próbálom :) hat megérte ! 100csillagot is tudnék adni Kevinnek ! Eddig kerastase és moroccanoilt használtam amikre azthittem hű de szuper ,de rá kellett jojjek ,hogy nyomába sem érhetnek ! Csodálatos ez a termek :) Igen ,drága ,de sokáig elég .Nem túl intenzív az illata ami nekem kifejezetten tetszik ,hogy hamar el illan a hajambol de ami a legjobb ,hogy ha véletlen többet nyomsz sem hagy zsíros hatást a hajamban gyorsan fel szivodik nagyon megvagyok vele elégedve száraz illetve vizes hajon is használom :) megy az 5csillag ha tehetném többet is adnék szuper termek :) !

Update:Már a második üveggel kezdtem de megrendeltem előre meg egyet ,így érzem magam biztonságban ha majd elfogy tudom van utanpotlas ,meg mindig CSODA 😍imádom és halas vagyok ,hogy megismerkedett a hajam ezzel a márkával minden termeket nagyon szeretem :)

BaByliss Curl Secret Automatikus Hajgöndörítő

BaByliss Curl Secret Automatikus Hajgöndörítő
2020. május 11.

Szörnyű annyira vágytam rá évekkel ezelőtt kaptam a ferjemtol mikor nagyon reklamoztak hat gyorsan le is passzoltam nagyon nagy csalódás volt számomra !Nagyon vékony tincseket vesz csak be a gep ha kicsit is vastagabb elakad és alig lehet ki tépni utánna láttam is ,hogy csomó tincsem megtorte .A hullámok is gagyik lettek vele ,kétszer probalkoztam mindkettőnél ugyanezeket tapasztaltam soha többet el is adtam .Maradok a kupvasnal az csoda de ez amilyen drága ... egy csillagot sem erdemel

1 ÖSSZETEVŐ

PEG-250 Distearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen