Fruzsika941210

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Shea Moisture Coconut Und Hibiscus Curl Enhancing Smoothie

Shea Moisture Coconut Und Hibiscus Curl Enhancing Smoothie
2021. május 13.

Az én hajam az egyenes és a hullamos között van valahol ,inkább oroszlán soreny 😂 .haj mosás után vizes hajra tettem ,szárítani maga volt a pokol, ragacsos eredményt kaptam ,de fonasra tokeletes .Nagyon szép fonatokat tudtam vele készíteni ,nagyon kevés kell belőle ! Holland fonasba fontam be a hajam és szépen összetapasztotta a szálakat ,nem voltak felül égnek álló szálak ,és az összetevői is nagyon tetszenek .

Remington CI91X1 Proluxe 25-38mm Kúpvas

Remington CI91X1 Proluxe 25-38mm Kúpvas
2021. május 13.

Van egy kisebb kupvasam ugyanugy remington márkájú ami sokkal vékonyabb és nyilván göndörebb eredményt erek el vele.Ezzel nagyobb hullámokat és természetesebb hatást .Nem annyira tartós mert nyilván lazábbak a hullámok ,de telejsen megelegedek vele .Szerintem inkább hosszabb hajú lányoknak való ,nekem nagyon tetszik .Szép ,fényes ,dús hajkoronat lehet vele alkotni 😍

Kevin Murphy Leave-In Repair

Kevin Murphy Leave-In Repair
2020. október 24.

Egyenlőre meg csak kétszer használtam :) így olyan nagy véleményt nem tudok írni róla .Kevin murphy repair me sampon és balzsamjaval használom a hajam amúgy egeszeges alul törik kicsit mivel ott meg van benne szőke de mióta kevin murphyt használok egyre egészségesebb :) egyenlőre megelolegezem neki az 5 csillagot mivel 220 fokig hovedo ami azért igencsak fullos és nagyon sokáig elég lesz később ha elhasználok egy flakonnal jön az update

UPDATE: el használtam egy flakonnal .Heti kétszer mosok hajat és minden hajmosas után kifesulo sprayt teszek a hajamra majd ezt .Az illata nekem nagyon tetszik .A hajam kevésbé törik mióta ezt használom .És utánna megszaritom 220fokig hovedo ,de én ritkan vasalom vagy sutom be .Mivel a hajszarito is tud károkat okozni így szeritnem must have valami hovedo az előtt is .Nekem bevált ,de őszintén szólva idáig egy kevin murphy termékre sincs panaszom mindegyik tökéletes marad az 5csillag

1 ÖSSZETEVŐ

PEG-250 Distearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen