Fruzsika941210

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Born To Glow Highlighting Palette

NYX Born To Glow Highlighting Palette
2020. március 15.

Uristen hat annyira gyönyörű ,hogy nem bírtam ott hagyni és milyen jól tettem nagyon tetszik csodálatos színek és nagyon kevés kell belőle szóval jó sokáig hu társam lesz 😍

Kevin Murphy Un.Tangled Leave-In Conditioner

Kevin Murphy Un.Tangled Leave-In Conditioner
2020. március 4.

Nemtudok idáig egy kevin murphy termékről sem rosszat írni .Hydrate me wash sampont használom majd a balzsama vagy a pakolasa torolkozobe csavarom a hajam fel órára majd be fújom és úgy bontom meg tangle teezerrel utánna jöhet a young again hajvegapolo ha ki van fesulve .Konnyu kifesulhetodeget okoz imádom az illatát és ami a legjobb ,hogy hővédő is van benne .Kevin valamit nagyon tud ;) !

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30

MAC Studio Waterweight Foundation SPF30
2020. március 4.

Mivel nem sűrűn használtam alapozot ezért nincs nagyon viszonyítási alapom .Fogalmam se volt a sminkekrol így az eladó lányra bíztam magam .A borom tiszta nagyon ritkan egy pattanás szóval nem volt szükségem és nem is akartam erős alapozot választani ritkan akarom használni ha megyek valahova nem akartam valami olyan eroset amitől esetleg problémás lesz a borom nem akartam maszk hatást így a lány ezt ajánlotta .Teljesen megvagyok vele elegedve szerintem akinek nincsen gondja a borevel bátran döntsön mellette ja és nem is éreztem ,hogy bármi lenne az arcom régen a drogerias alapozoktol mindig vakolat érzetem volt úgyhogy remelem jóban leszünk :) !

1 ÖSSZETEVŐ

PEG-250 Distearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen